نمناک اخبارحوادث اصابت موشک هنگام حضور نتانیاهو در مناطق جولان
اصابت موشک ، اصابت موشک به سوریه
یک موشک هنگام حضور نتانیاهو به مناطق بلندی های جولان روسیه اصابت کرد و جنوب سوریه را بمب باران کرد.
تاریخ انتشار : 8 تیر 1396

اصابت موشک در جنوب سوریه

شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد، یک موشک هنگام حضور نتانیاهو به مناطق اشغالی بلندی های جولان اصابت کرد. بر اساس این گزارش، هواپیماهای ارتش رژیم صهیونیستی پایگاه ارتش سوریه نزدیک القنیطره در جنوب سوریه را بمباران کردند.

این بمباران پس از اصابت موشک به مناطق بلندی های جولان صورت گرفت. در همین حال خبرگزاری رویترز گزارش داد، رژیم صیهونیستی اعلام کرد، به دنبال حمله موشکی از سوی بلندی های جولان، مواضع ارتش سوریه را هدف حملات خود قرار داده است.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صیهونیستی اعلام کرد، موشک شلیک شده از سوی سوریه به منطقه بازی اصابت کرده و تلفاتی برجای نگذاشته اما ارتش در واکنش به این اقدام مواضع سوریه را هدف قرار داده است.

 

 اصابت موشک

اصابت موشک به مناطق جولان

 این حمله هم زمان با بازدید نخست وزیر رژیم صیهونیستی از کاتزرین صورت گرفته است. نتانیاهو در این باره گفـت:وقتی صحبت می کردم، گفتم ما هیچ شلیک ماجراجویانه ای را برنخواهیم تابید و به همه شلیک ها واکنش نشان خواهیم داد.

وی ادامه داد:در جریان سخنرانی من شلیکی از سوریه انجام شد که به قلمرو ما اصابت کرد و ارتش ما پاسخ این حمله را داد. نخست وزیر رژیم صیهونیستی گفت:هر کس به ما حمله کند، به او حمله می کنیم. این سیاست ما است و در اجرای آن تداوم خواهیم ورزید.

اصابت موشک هنگام حضور نتانیاهو در مناطق جولان

اصابت موشک هنگام حضور نتانیاهو در مناطق جولان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف