نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی بهترین ساعت روز برای اصلاح موهای بدن
اصلاح بدن ، نکات مهم اصلاح موهای زائد
بله درست متوجه شدید اصلاح بدن از موهای زائد هم در ساعت خاصی از روز نتیجه ی بهتری خواهد داشت و رشد موها را ملایم و کندتر خواهد کرد.

اصلاح بدن در چه ساعتی از روز بهتر است؟

 یکی از دغدغه های خانم ها رفع موهای زائد بدن است که به روش های مختلف از قبیل وکس ، استفاده از کرم و پودرهای موبر ، ژیلت و تیغ انجام می شود. هر یک از این روش ها برای مدتی موهای اضافی دست و پا را ناپدید می کنند اما رشد دوباره موهای زائد شما را تحریک می کند تا روش دیگری را امتحان کنید ، قصد نداریم روش جدیدی را برای اصلاح موهای زائد به شما پیشنهاد کنیم بلکه زمان مناسب انجام این کار را خواهیم گفت.

اصلاح بدن

روش جلوگیری از تیغ و زبر شدن موها بعداز اصلاح موهای بدن

اصلاح موهای زائد بدن صبح بهتر است یا شب

متخصصان زیبایی در وب سایت mirror به نکته جالبی در رابطه با اصطلاح موهای دست و پا اشاره کردند. به عقیده ی آنها زمان این کار نقش خاصی در فاصله رشد مجدد آن دارد ، یعنی اگر شما موهای دست و پایتان را صبح ها اصلاح کنید نسبت به اصلاح در شب دیرتر یا زودتر رشد می کنند .

اگر شما جزو افرادی هستید که صبح زمان حمام کردن و اصلاح موهای دست و پایتان است باید بگوییم که بهتر است این عادت را ترک کنید چرا که به توصیه متخصصان زیبایی و پوست بهترین زمان برای این کار شب به خصوص قبل از خواب است . 

متخصصان پوست به کسانی که بعد از اصلاح موها متوجه زبری و رشد به نوعی تیغ دار موهای بدن می شوند توصیه می کنند که این کار را به شب موکول کنند چرا که هنگام صبح بعد از استحمام شما به بیرون از منزل می روید ، از انجایی که در طول استحمام دمای بدن شما بالا رفته است با این کار و قرار گرفتن در معرض هوای محیط بیرون از خانه دمای بدن شما کاهش پیدا کرده و این تفاوت دما باعث سفت شدن منافذ پوست گشته و رشد موها به صورت تیغ دار ادامه می یابد. چس در نتیجه بهترین زمان برای اصلاح موهای زائد بدن و دست و پا شب قبل از خواب است که پوست فرصت به دست اوردن رطوبت و تعادل دمای خود را داشته باشد. 

اصلاح بدن , ساعتی که پوست بعد از اصلاح زبر نمی شود

بهترین ساعت روز برای اصلاح موهای بدن
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 22
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف