نمناک تکنولوژیاینترنت اضافه شدن قابلیت جدید اینستاگرام + عکس
اینستاگرام ، قابلیت جدید اینستاگرام
قابلیت جدید اینستاگرام ساعاتی قبل به این اپلیکیشن اضافه شد.

قابلیت جدید اینستاگرام + عکس

اینستاگرام ساعاتی پیش قابلیتی به نام آرشیو را به اپلیکیشن خود اضافه کرده تا کاربران از آن برای مواقعی که برای پاک کردن یا نکردیک پست مردد هستند، استفاده کنند. افراد پست هایشان را به دلایل مختلفی پاک می کنند که شاید مهم ترین آن ها تعداد لایک های کم در یک بازه زمانیمشخص باشد.

به همین خاطر اینستاگرام قابلیت آرشیو را معرفی کرده که برای مخفی کردن پست ها از تایم لاین، احتیاجی به پاک کردن دائمی آن ها نداشته باشید. برای دسترسی به این قابلیت که از همین امروز انتشار آن آغاز شده، کافیست روی گزینه سه نقطه کنار هم پست اشاره کرده و گزینه آرشیو را انتخاب کنید. حالا برای تماشای پست های آرشیو شده کافیست به پروفایل تان رفته و روی آیکن ساعت در گوشه بالا و سمت راست صفحه اشاره نمایید.

آرشیو اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

پست هایی که آرشیو می کنید دیگر در پروفایل تان به نمایش عموم در نمی آیند، اما هر زمان که بخواهید
قادر هستید که آن ها را مجددا در بین پست هایتان منتشر کنید. آرشیو می تواند برای افرادی که خواهان حفظ یک تم مشخص در عکس های پروفایل شان هستند هم مفید و کاربردی باشد. انتشار این قابلیت از امروز در اینستاگرام آغاز شده، اما شاید چند ماه به طول بینجامد که تمام جمعیت کاربران اپلیکیشن به آن دسترسی پیدا کنند.

اضافه شدن قابلیت جدید اینستاگرام + عکس

اضافه شدن قابلیت جدید اینستاگرام + عکس
: امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از دیجیاتو /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟
8 3
نظر کاربران
کاربر مهمان

کاربر مهمان

مطلب خوبی بود

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف