نمناک اخباراقتصاد اطلاعیه مهم درباره حذف شدگان یارانه
حذف شدگان یارانه ، حذف شدگان یارانه
وزارت کار در اطلاعیه ای خطاب به حذف شدگان از دریافت یارانه اعلام کرد که در تاریخ مشخص شده می توانند برای ثبت اعتراض خود با شرایط اعلام شده مراجعه کنند.
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1394
بازدید : 7,051 نفر

اطلاعیه درباره حذف شدگان یارانه

وزارت کار در اطلاعیه ای خطاب به حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی اعلام کرد:با توجه به ضرورت بروز رسانی اطلاعات در سامانه، به اطلاع می رساند که خانوارهایی که یارانه آنها از ماههای گذشته قطع شده از روز یکشنبه مورخ 94.06.01 و خانوارهایی که یارانه آنها از مردادماه قطع شده، از روز چهارشنبه مورخ 94.06.06 به سامانه ثبت اعتراض مراجعه کنند.

براساس اعلام علی ربیعی، یارانه حدود 2 میلیون ایرانی تا پایان مردادماه قطع شده است.

ربیعی همچنین گفته است که براساس معیارها و شاخص های موجود یارانه نقدی کارگران و بازنشستگان حذف نمی شود، این در حالی است که پیگیری های خبرنگار مهر حاکی از آن است که یارانه برخی از بازنشستگان که حقوق ماهیانه آنها به یک میلیون تومان می رسد، حذف شده است.

این در حالی است که احمد میدری معاون رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واریز یارانه های آن دسته از سرپرستان خانواری خبر داده که اعتراض آنها به حذف یارانه مورد قبول واقع شده است.

پیش از این، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، تعداد یارانه بگیران را بیش از 76 میلیون نفر اعلام کرده بود.

در عین حال علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی گفته است:روز واریز یارانه نقدی برای ما «مصیب عظما» است، زیرا با این شرایط درآمدی باید پرداخت های نقدی یارانه ها را انجام دهیم و این از مشکلات جدی ما در این دولت بوده و هست.

اطلاعیه مهم درباره حذف شدگان یارانه

اطلاعیه مهم درباره حذف شدگان یارانه
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 51
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 29 22
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف