نمناک اخبارحوادث اعتراف به قتل پس از 10 ماه فرار
قتل ، اعتراف به قتل
مرد جوان که مدعی است از مزاحمت های یک مرد برای همسرش خشمگین شده بود در جریان یک درگیری خیابانی او را به قتل رساند و بعداز 10 ماه فرار سرانجام خود را به پلیس معرفی کرد.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1395

قتل بخاطر مزاحمت خیابانی

شامگاه پنجم اردیبهشت سال 1393، مرد جوان برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود که با رضا ـ قربانی جنایت ـ روبه رو شد. بعد هم در جریان نزاع او را با ضربات چاقو او را به قتل رساند و از محل جنایت گریخت. سعید (متهم به قتل) که پس از قتل متواری شده و به شهرستان گریخته بود پس از 10 ماه به خاطر عذاب وجدان خود را به پلیس معرفی کرد.

وی به کارآگاهان جنایی گفت:«یک ماه پیش از قتل متوجه شده بودم رضا (مقتول) برای همسرم مزاحمت ایجاد می کند و احساس می کردم همسرم با این فرد ارتباط دارد. تا اینکه روز حادثه در پاکدشت به طور اتفاقی رضا را دیدم و با هم درگیر شدیم. بعد هم با ضربات چاقو او را به قتل رساندم. سرانجام پس از صدور کیفرخواست، متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.قاضی عبداللهی رئیس دادگاه با بیان اینکه خانواده مقتول برای متهم تقاضای قصاص کرده اند، از سعید خواست به شرح ماجرا بپردازد؛

متهم گفت:من از قتلی که مرتکب شده ام سخت پشیمانم. من هیچ وقت قصد کشتن او را نداشتم. اما او برای همسرم مزاحمت ایجاد کرده بود و من که همسرم را دوست داشتم نمی توانستم این موضوع را تحمل کنم.

قتل

اعتراف به قتل مزاحم همسر بعد از 10 ماه فرار


قاضی عبداللهی آنگاه از «پریسا» - همسر سابق سعید- که پس از زندانی شدن شوهرش طلاق گرفته بود، خواست به عنوان شاهد و مادر دو فرزند خردسالشان شهادت دهد.«پریسا» پس از قسم، گفت:رضا چند وقتی بود که مزاحمم می شد. برای همین به کلانتری محل رفتم و از او شکایت کردم اما زمان برگشت ازکلانتری، رضا مرا تعقیب کرد و باکتک و آزار و اذیت از من پرسید:«چرا از من شکایت کرده ای» و بعد تهدیدم کرد که به دخترم آسیب خواهد رساند. تا اینکه آن شب سر سفره شام شوهرم رفت نان بخرد و چند دقیقه بعد به من خبر دادند که شوهرم در درگیری با رضا اورا کشته و فرار کرده است.در پایان محاکمه، قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران پس از ختم جلسه برای صدور رأی وارد شور شدند.

اعتراف به قتل پس از 10 ماه فرار

اعتراف به قتل پس از 10 ماه فرار
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف