نمناک اخبارحوادث اعتراف جوان 18 ساله بوشهری به قتل پدر و مادرش
قتل ، اعتراف به قتل
پسر 18 ساله اهل برازجان در شرق بوشهر پدر و مادرش را به علت اختلافات خانوادگی با چاقو به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1395

پسر جوان پدر و مادرش را با چاقو به قتل رساند

پسر جوان اهل برازجان که با چاقو اقدام به قتل پدر و مادرش کرده بود دستگیر شد و به قتل پدر و مادرش اعتراف کرد . پدر 65 ساله و مادر 69 ساله این متهم، از ناحیه شکم و پهلو مورد اصابت ضربه های چاقو قرار گرفته و فوت شده اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:در اتفاقی عجیب، پسر 18 ساله ای در شهر برازجان این استان با ضربات چاقو پدر و مادر خود را به قتل رساند.

قتل

پسر جوان با چاقو پدر و مادرش را به قتل رساندمعاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر روز دوشنبه به نقل از سردار حیدر عباس زاده افزود:این حادثه روز گذشته رخ داد و قاتل پس از آن به کلانتری مراجعه و به جنایت خود اعتراف کرده است.

وی اضافه کرد:با حضور پلیس در محل حادثه مشخص شد پدر 65 ساله و مادر 69 ساله این متهم، از ناحیه شکم و پهلو مورد اصابت ضربه های چاقو قرار گرفته و فوت شده اند.

فرمانده انتظامی بوشهر ادامه داد:پس از بررسی های اطلاعاتی و پلیسی و جمع آوری مستندات لازم فرزند 18ساله خانواده به عنوان مظنون دستگیر شد.

عباس زاده افزود:متهم دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی به قتل پدر و مادر خود به علت اختلاف خانوادگی و مشاجره اعتراف کرد.

این دومین حادثه قتل در برازجان در سالجاری است.

اردیبهشت ماه نیز مردی در تاریکی شب به درب منزل فراخوانده شد و با شلیک پنج گلوله از سوی پسرعمویش به قتل رسید سه ساعت بعد که پلیس قاتل را دستگیر کرد، وی انگیزه اش از این اقدام را اختلافهای خانوادگی و خصومت شخصی بیان کرد.

شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان با 100 هزار نفر جمعیت در فاصله 65 کیلومتری شرق بوشهر واقع است.

اعتراف جوان 18 ساله بوشهری به قتل پدر و مادرش

اعتراف جوان 18 ساله بوشهری به قتل پدر و مادرش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
برگرفته از ایرنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف