نمناک فرهنگ و هنرچهره ها اعتراف جالب مهراب قاسم خانی در مورد شب های برره
مهراب قاسم خانی ، مهراب قاسم خانی اینستاگرام
مهراب قاسم خانی به بهانه تولد مهران مدیری در 18 فروردین ماه اعتراف جالبی را در مورد طرح سریال شب های برره در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

 مهراب قاسم خانی فیلمنامه نویس طنز کشورمان پس از سالها به ماجرای جالبی در مورد شکل گیری طرح سریال شب های برره اعتراف کرده است و نام آن را اعتراف گذاشته است. او این داستان را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و به طور کامل در مورد دروغی که به مهران مدیری گفته است توضیح داده است. بهانه مهراب قاسم خانی برای این پست سالروز تولد مهران مدیری در 18 فروردین ماه است.

متن کامل نوشته قاسم خانی بدین شرح است:

18 فروردین سالروز تولد مهران مدیری کارگردان و بازیگر مطرح کشورمان است و به همین دلیل مهراب قاسم خانی یادداشتی را به همین مناسبت در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

اعتراف عجیب مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی:فکر کنم اوایل سال هشتادوچهار بود که مهران مدیری،محسن چگینی و برادران گلیان پیشنهاد دادن که یک سریال جدید شروع کنیم .پیمان هم طبق معمول به خاطر حساسیت و اهمیت کار موفق شد برامون دو ماه وقت بگیره که بتونیم در زمان کافی، با دقت و وسواس سریال جدیدی را طراحی کنیم.

این شد که ما رفتیم خونه و دو ماه تمام خوردیم و خوابیدیم و هیچ کاری نکردیم روز قرارمون برای تحویل طرح، پیمان اومد دنبالم و توی مسیر دفتر گلیان تازه شروع کردیم به پیدا کردن یه طرح و کلی با هم هماهنگ کردیم که اونجا بهشون چیا بگیم وسر جلسه هم با وقاحت تمام نشستیم جلوی مهران و محسن و گلیان ها و قصه ای رو که توی ماشین با هم هماهنگ کرده بودیم با آب و تاب واسه شون تعریف کردیم. وسطش هم بداهه بهش شاخ و برگ می دادیم.

منم برای این که همه چیز طبیعی تر باشه یه صفحه کاغذ بی ربط توی دستم بود و وانمود می کردم که از روی نوشته دارم می خونم.خلاصه که طرح مورد استقبال قرار گرفت و همه کلی خوششون اومد. همه چی به خوبی داشت پیش می رفت تا اینکه یهو پیمان گفت ما به یه طرح دیگه هم فکر کردیم که اونم شاید بد نباشه و شروع کرد به این که ما فکر کردیم میتونیم یه برگشت داشته باشیم به نسل قبلی شخصیت های پاورچین و بریم توی برره و با زندگی و فرهنگشون از نزدیک آشنا بشیم.

این وسط من گیح شده بودم که این چرا یهو داره چرت و پرت می گه و قرارمون اصلا این نبود. ولی خوب نمی شد کم آورد.این شد که دوتایی یه ربع هرچی به فکرمون رسید رو همونجا از خودمون در آوردیم گفتیم. نتیجه اش این شد که بچه ها خیلی طرح رو پسندیدن و قرار شد، همون رو کار رو بکنیم. از دفتر که بیرون اومدم به پیمان گفتم اینو یهو از کجا در آوردی؟ گفت یه جا که تو داشتی حرف می زدی چشمم افتاد به یه مجله که روی میز بود و روش راجع به فیلم جنگ ستارگان نوشته شده بود و یهو به ذهنم رسید بد نیست ما هم یه همچین کاری بکنیم(توی جنگ ستارگان بعد از اکران فیلم های اولش در فیلم هار بعدی به داستان زندگی نسل قبلی شخصیت های اصلی پرداخت شده است) خلاصه اینجوری شد که سریال شب های برره شکل گرفت. البته چند هفته طول کشید که موفق شدیم یه کمی اون پرت و پلاهایی که تو جلسه گفتیم رو به هم ربط بدیم عوضش کلی بهمون خوش گذشت اون سال.

اعتراف جالب مهراب قاسم خانی در مورد شب های برره

اعتراف جالب مهراب قاسم خانی در مورد شب های برره
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 57
برگرفته از ویستا -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 53 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف