نمناک ورزشفوتبال اعتراف خواهر رونالدو درباره جدایی ایرینا شایک و برادرش
رونالدو ، کریستیانو رونالدو
خواهر کریستیانو رونالدو خبر رسانه های اروپایی در خصوص جدایی رونالدو و نامزد سابقش ایرینا شایک را تایید کرد.

جدایی رونالدو و ایرینا شایک موضوعی که گروهی از رسانه های اروپایی آن را دلیل اُفت کریستیانو رونالدو در هفته های اخیر عنوان کرده اند توسط خواهر ستاره پرتغالی رئال مادرید تأیید شد.
رونالدو و نامزدش ایرینا شایک که دو ماه پیش بنا به دلایلی که برخی از رسانه ها آن را ناسازگاری شایک با خانواده رونالدو و گروهی دیگر از رسانه ها آن را خیانت رونالدو به شایک اعلام کرده بودند، از یکدیگر جدا شدند و پس از آن اُفت محسوسی در عملکرد دارنده توپ های فیفا در سال های 2013 و 2014 شکل گرفت.

رونالدو و شایکالما رونالدو خواهر بزرگتر ستاره خط حمله کهکشانی ها اعتراف کرد که جدایی شایک از رونالدو ضربه سنگینی به برادرش زده است. او در گفت وگو با روزنامه پرتغالی کوریو دامانیا، گفت:موضوع ایرینا برای رونالدو مانند یک مرگ بود. ما از جدایی آنها واقعاً ضربه خورده ایم اما باید به زندگی مان ادامه دهیم و این روزها را هم پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه افزود:کریستیانو چه شریکی در کنارش باشد، چه نباشد حالش خوب است و از زندگی اش راضی است. جدایی کریستیانو و شایک مانند بسیاری از جدایی هایی است که میان زوج ها صورت می گیرد. آن قضیه تمام شده است. حالا به زندگی مان ادامه می دهیم.

الما رونالدو در زادگاه برترین بازیکن فوتبال جهان، شهر مدیرای پرتغال مسئول اداره فروشگاه البسه مجلسی و لوکس ستاره تیم رئال مادرید است.

اعتراف خواهر رونالدو درباره جدایی ایرینا شایک و برادرش

اعتراف خواهر رونالدو درباره جدایی ایرینا شایک و برادرش
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 262
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 190 72
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف