نمناک ورزشگوناگون اعتراف دنی گارسیا قهرمان بوکس درباره انگشتانش! + تصاویر
دنی گارسیا ، بوکس حرفه ای
دنی گارسیا قهرمان بوکس حرفه ای سبک وزن آمریکایی اخیرا یکی از مهمترین رازهای زندگی خود که 6 انگشتی است را فاش کرد.

دنی گارسیا قهرمان سبک وزن بوکس دنیا و متولد 1988 در فلادلفیاست که در وزن خود بی شکست است. او در سال های اخیر هیچ شکستی را ثبت نکرده تا رکوردی بی نظیر از خود بر جای بگذارد. او که همواره شانس اصلی قهرمانی در رقابت های قهرمانی جهان و دیگر تورنمنت های معتبر است اخیرا یک موضوع مهمی را فاش کرده است. او گفته که پای راستش به جای پنج انگشت شش انگشت دارد! او حتی می گوید راز شکست ناپذیری اش در رقابت های بوکس این است که یک انگشت بیشتر از حریفانش دارد.

دنی گارسیا در مقابل لامونت پترسون می در تاریخ 11 آوریل 2015  به مبارزه خواهد پرداخت.

دنی گارسیا

بوکسور شش انگشتی دنیای بوکس از اینکه شش انگشت دارد ابتدا خجالت زده به نظر می رسید اما بعدها همان تبدیل به شانس و اقبالش شد. البته گارسیا تا سال ها انگشت ششم خود را در کفش ها و جوراب هایش پنهان می کرد و اجازه نداد رسانه ها پی به این موضوع ببرند اما عاقبت به آن اعتراف کرد و اذعان داشت خیلی خوشحال است که در پای راستش شش انگشت دارد. گارسیا گفته که به طور مادرزادی به جای پنج انگشت شش انگشت داشته و هرگز هم سعی نکرده با عمل جراحی آن را بردارد.

در زیر عکسی از پای شش انگشته این بوکسور مشهور را می بینید:
 
دنی گارسیا
 
 

اعتراف دنی گارسیا قهرمان بوکس درباره انگشتانش! + تصاویر

اعتراف دنی گارسیا قهرمان بوکس درباره انگشتانش! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
برگرفته از جام جم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف