اعتراف قاتل

اعترافات قاتل مادر و دختر4ساله اش آیلین در نعمت آباد

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396کد مطلب : 56822زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرونده حادثه دلخراش کشف اجساد مادر و دختر خردسالش که با شمشیر به قتل رسیده بودند در پاسگاه نعمت آباد گشوده شد ،اعتراف قاتل صحنه های این جنایت هولناک را بازسازی کرد.

اعتراف قاتل بی رحم مادر و دختر 4 ساله در تهران

عامل جنایت وحشتناک شب گذشته در محله پاسگاه نعمت آباد که اقدام به قتل یک زن و یک دختربچه کرده بود، در تحقیقات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت بود، اما دقایقی پیش در جریان بازجویی های فنی و پلیسی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی لب به اعتراف گشود و جزئیات این حادثه وحشتناک را تشریح کرد.

وی گفت:از چندی پیش به دلیل اختلافات شدیدی که بین من و همسر برادرم ایجاد شده بود، از همسر برادرم کینه به دل داشتم. چندین بار این مورد را با برادرم در میان گذاشتم اما او توجهی به حرف هایم نمی کرد، تا اینکه خودم تصمیم به قتل همسر برادرم گرفتم و نقشه قتل او را اجرایی کردم.

عامل این جنایت در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت:پس از تهیه کلید منزل برادرم، چند شب محل سکونت آنها را تحت نظر داشتم تا اینکه در شب حادثه وارد خانه برادرم شدم. در آن هنگام همسر برادرم داخل اتاق خواب در حال استراحت بود که چاقو را زیر گردنش گذاشتم. قصد داشتم تا او را از اتاق خواب بیرون آورم که شروع به جیغ زدن کرد.

در همین حین «آذین» دختر 11 ساله برادرم از خواب بیدار شد و برای حمایت از مادرش، با من درگیر شد. هر دو نفر آنها را با چاقو زدم و زمانی که در حال زدن چاقو به همسر برادرم بودم، یک ضربه چاقو نیز به گردن «آیلین» دختر چهار ساله که خواب بود، اصابت کرد. دیگر مطمئن شده بودم که هر سه نفر به قتل رسیده اند. پس از اطمینان از مرگ هر سه نفرشان به سرعت از خانه خارج شدم و به محل کار رفتم و لباس هایم را عوض کرده و در یک سطل زباله انداختم.متهم در جریان اعترافاتش گفت:اصلاً باورم نمی شد دختربچه چهار ساله خواب آلود زنده مانده و در اعترافاتش من را به عنوان قاتل معرفی کند.با ثبت اعترافات وحشتناک عموی بی رحم، وی هم اکنون در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد.

اعترافات قاتل مادر و دختر4ساله اش آیلین در نعمت آباد

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
برگرفته از مهر /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی