نمناک اخبارجامعه اعتراف عجیب مزاحم تلفنی دختر در شبکه های اجتماعی
مزاحم دختر ، مزاحم تلفنی
دختری 28 ساله برای شکایت به پلیس فتا مراجعه کرد و گفت که یک مزاحم در شبکات اجتماعی با پیام ها و مزاحمت های زشت آسایش او را صلب کرده است ولی مزاحم دختر ادعایی دیگر داشت.
تاریخ انتشار : 27 مهر 1394

اعتراف مزاحم دختر در شبکه های اجتماعی

دختر 28 ساله ای به نام زهرا با شکایتی نزد پلیس فتا گفت:«از مدتی پیش مردی در شبکه های اجتماعی با ارسال پیام و مزاحمت های پی در پی آرامش و آسایشم را سلب کرده است.»
رئیس پلیس فتای خراسان رضوی در این باره به شوک گفت:با اعلام این شکایت، تحقیقات علمی کارشناسان پلیس فتا آغاز شد. مأموران پلیس توانستند با اقدامات فنی، مجرم را که مردی 35 ساله و اهل قوچان است شناسایی کنند. سرهنگ سید محسن عرفانی افزود:با به دست آمدن این اطلاعات، مأموران پلیس فتای شهر قوچان وارد عمل شدند و متهم که حمید نام دارد را دستگیر کردند.
مرد جوان در برابر شواهد و دلایل پلیسی در اعترافات خود گفت:تشابه عکس و اسمی که این دختر در پروفایل خود قرار داده باعث شد تا وی را با نامزد قبلی ام اشتباه گرفته و برای متقاعد کردن وی به برپایی مجدد نامزدیمان تلاش کردم و وقتی دیدم مقاومت می کند از او کینه به دل گرفتم و برایش ایجاد مزاحمت کردم.

اعتراف عجیب مزاحم تلفنی دختر در شبکه های اجتماعی

اعتراف عجیب مزاحم تلفنی دختر در شبکه های اجتماعی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 16
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف