نمناک فرهنگ و هنرچهره ها اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش
مهران مدیری ، سیلی خوردن مهران مدیری
مهران مدیری در شب حضور ناصر ممدوح در برنامه دورهمی به سیلی خوردن بخاطر عشق دوران جوانی اش اعتراف کرد.

ماجرای سیلی خوردن مهران مدیری بخاطر عشق دوران جوانی

مهران مدیری را همه ما با مجموعه های طنزش در تلویزیون میشناسیم و از همان جنگ 77 که مهمان خانه های مردم شد توانست جای خود را در تلویزیون باز کند و با سریال شب های برره و پاورچین و نقطه چین بیشتر به دلها نشست.

این هنرمند موفق عرصه تلویزیون و سینما این روزها مجموعه دورهمی را برای شبکه نسیم روی آنتن میبرد و با مهمانان گوناگونی از اقشار هنرمند به گفتگو مینشیند.

عشق دوران جوانی مهران مدیری

شب گذشته همزمان با 2 تیرماه 96 مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبان ناصر ممدوح بود و با این هنرمند عرصه گویندگی و دوبله به گفتگو نشست و شب خوبی را در برنامه رقم زد . در بخشی از برنامه طبق روال همیشگی مهران مدیری از ناصر ممدوح درباره ماجرای عاشق شدن و ازدواجش پرسید که گفت:در همسایگی ما خانواده ای زندگی میکردند که یک روز به طور اتفاقی دیدم که دختر خانمی به منزل آنها آمد . با دیدن آن خانم پرس و جو کردم و منزلشان را پیدا کردم. چند باری در مسیر بازگشت از مدرسه او را دیدم و این دیدن ها ادامه داشت تا اینکه بعد از 4 سال منجر به ازدواج شد .

 مهران مدیری

مهران مدیری در شب حضور ناصر ممدوح در دورهمی به عشقش اعتراف کرد

این خاطره باعث شد مهران مدیری هم خاطره ای از یکی از عاشق شدن هایش تعریف کند . من و دوستم در خیابان بودیم که دیدم دختر خانمی به یکی از خانه های محلمان رفت . از دوستم پرسیدم این دختر را میشناسی ، که کشیده محکمی به من زد و گفت که خواهر من است و از آن پس دیگر جرات عاشق شدن این چنینی را پیدا نکردم.

حتی مدتی بعد از این ماجرا ما محله زندگی مان را عوض کردیم و به محله دیگری رفتیم .

با مهران مدیری بیشتر آشنا شوید

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی در 1346 از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد.

مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی کارگردانی و بازیگری آنها را برعهده داشته می توان از ساعت خوش، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد 2 هزار چهره و قهوه تلخ و قلب یخی و سریال خانگی ویلای من نام برد. از سن شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ١٣٦٨ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال 1372، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. آغاز شهرت مدیری از سال 1372 بود که در مجموعهٔ طنز نوروز 72 بازی کرد. از سال 1389 مدیری سریال قهوهٔ تلخ را تولید و از طریق شبکه توزیع خانگی پخش کرد.

مجموعه در حاشیه یکی دیگر از کارهای طنز مهران مدیری برای تلویزیون است. برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری از شبکه نسیم پخش میشود.

اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش

اعتراف مهران مدیری به سیلی خوردن بخاطر عشقش
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 44 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف