نمناک اخبارحوادث اعتراف پدرخوانده به قتل پسر 6 ساله همسرش
پدرخوانده ، قتل
پدرخوانده در دادگاه اینگونه به جرم خود اعتراف کرد: همسرم 2 فرزند داشت که من با آنها مشکل داشتم ، روز حادثه پسر 6 ساله اش را برای گردش بیرون بردم تا بتوانم نقشه ام را عملی کنم.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395
بازدید : 2,263 نفر

اعتراف پدرخوانده به قتل پسر 6 ساله همسرش

اواخر تیر امسال مردی میانسال سراسیمه وارد بخش اورژانس بیمارستانی در شیراز شد و برای نجات پسرخوانده اش درخواست کمک کرد.

پزشکان پس از معاینه پسرک متوجه مرگ او شدند. با توجه به آثار درگیری روی جسد پسر بچه، موضوع به تیم جنایی اعلام شد و با دستور قاضی درخشان، بازپرس ویژه قتل شیراز، کارآگاهان تحقیقات در این باره را آغاز کردند.

پدرخوانده در تحقیقات اولیه مدعی شد:همسرم و فرزند دیگرش از خانه خارج شده بودند. من و پسر شش ساله اش در خانه بودیم. پسرک در حیاط مشغول بازی بود که ناگهان صدایش قطع شد. نگران شده و خود را به حیاط رساندم. پسر خوانده ام غرق در خون روی زمین افتاده بود. او را سریع به بیمارستان رساندم که پزشکان اعلام کردند او فوت کرده است.

پس از اظهارات این مرد، ماموران تحقیقات در این زمینه را ادامه داده و آثار کبودی روی گلوی پسر بچه مشاهده کردند. بازپرس جنایی که مطمئن بود پسر شش ساله به قتل رسیده، دستور بازداشت پدرخوانده را صادر کرد.

مرد میانسال این بار به قتل اعتراف کرد و گفت:همسرم دو فرزند داشت که من با آنها مشکل داشتم. خیلی اذیت می کردند و غیرقابل تحمل شده بودند. روز حادثه تصمیم گرفتم برای انتقام پسر شش ساله را بکشم. به همین خاطر او را سوار ماشین کرده به حاشیه شهر بردم. او شروع به گریه کرد و خواست به خانه برگردیم. عصبانی شده و ضربه ای به او زدم که سرش به ستون ماشین برخورد کرد. بعد گلویش را گرفتم و فشار دادم. از کار خود پشیمان شده و پسرک را به بیمارستان رساندم که پزشکان اعلام کردند او فوت شده است.

پس از اعتراف پدر خوانده به این جنایت و بازسازی صحنه قتل، پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد.

اعتراف پدرخوانده به قتل پسر 6 ساله همسرش

اعتراف پدرخوانده به قتل پسر 6 ساله همسرش
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف