نمناک ورزشلیگ برتر بازیکنان استقلال تهدید به اعتصاب کردند!
بازیکنان استقلال ، مشکلات مالی استقلال
با توجه به مشکلات مالی استقلال, بازیکنان استقلال تهدید به اعتصاب کردند و میگویند تا پول به حسابمان واریز نشود تمرین نمیکنیم.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1396

اعتصاب بازیکنان استقلال

استقلال مشکلات مالی زیادی را پشت سر می گذارد که برای این تیم دردسر ساز شده است.بازیکنان این تیم میگویند تا پول نگیرند تمرین نمیکنند.

مشکلات مالی استقلال و عمل نکردن به وعده ها توسط مسئولین این باشگاه باعث شده تا بازیکنان این تیم بار دیگر تهدید به اعتصاب کنند.

بازیکنان استقلال که انتظار داشتند حداقل در سفر به ازبکستان به آن ها پول برسد،وقتی دیدند باز هم خبری از پول نیست تهدید به اعتصاب کردند.

بازیکنان استقلال

بازیکنان استقلال و علیرضا منصوریان

استقلالی ها گفته اند اگر تا چند روز دیگر به حساب آن ها پول واریز نشود تمرین نمی کنند.

آن ها در حالی تهدید به استعفا کردند که یکی از دلایل ناراحتی شان عمل نکردن به وعده ها توسط مسئولین این باشگاه است.

استقلالی ها پیش از بازی با گسترش وعده پرداخت طلب شان را شنیده بودند اما با بازگشت به تهران و سفر به ازبکستان باز هم هیچ خبری از پرداخت پول نشد تا همین وعده های مسئولین باشگاه و عمل نکردن به آن بازیکنان را به شدت ناراحت کنند. 

با این شرایط باید منتظر ماند و دید مسئولان استقلال می توانند با پرداخت مطالبات صدای اعتصاب را در این تیم بخوابانند یا نه؟

بازیکنان استقلال تهدید به اعتصاب کردند!

بازیکنان استقلال تهدید به اعتصاب کردند!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف