نمناک ورزشفوتبال اعتصاب بازیکنان استقلال به خاطر نبود امکانات
بازیکنان استقلال ، تيم فوتبال جوانان استقلال
بازیکنان تیم فوتبال جوانان استقلال به خاطر نداشتن زمین تمرین و کمبود امکانات اعتصاب کردند و گفتند دیگر تمرین نمیکنیم.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

بازیکنان استقلال اعتصاب کردند

در پی مشکلات متعدد تیم های پایه باشگاه استقلال ،بازیکنان این تیم به نشانه اعتراض به شرایط موجود از ادامه تمرینات سر باز زدند و خواهان رسیدگی به وضعیت تیم های پایه از سوی افتخاری شدند.

بازیکنان تیم فوتبال جوانان استقلال شب گذشته با در دست گرفتن یک بنر پیغام خود را به مدیر عامل باشگاه استقلال رساندند.

همین هفته گذشته بود که باشگاه استقلال در واکنش به اتفاقات رخ داده در تیم بانوان تصمیم به انحلال این تیم حداقل در این فصل گرفت و بانوان را از ادامه کار در این تیم محروم کرد.

بعد از این اتفاق حالا تیم فوتبال جوانان استقلال در اقدامی دیگر تصمیم به اعتصاب گرفته و بازیکنان این تیم با در دست داشتن یک بنر اعتراض اعتصاب گونه خود را نشان دادند.

مشکلات تیم جوانان استقلال

تیم فوتبال جوانان استقلال روز پنجشبه پیش رو باید در لیگ جوانان به میدان برود و این تیم هفته آینده یک دیدار حساس مقابل پرسپولیس دارد اما بازیکنان این تیم در واکنش به کمبود امکانات، نداشتن زمین تمرین و ..... اقدام به اعتراض خاموش زده اند.سرمربی این تیم سیاوش اکبرپور است که البته در عکس فوق حضور ندارد اما ظاهرا وی دوست ندارد در مورد مشکلات تیمش صحبت کند. خبرنگار فارس باز هم در مورد این مشکلات با اکبرپور تماس گرفت اما سرمربی کنونی تیم جوانان استقلال پاسخی به این تماس های مکرر نداد.

 

بازیکنان استقلال

اعتراض بازیکنان استقلال

 

از طرفی اکبرپور عصر روز گذشته در زمینی در منطقه عبدل آباد تهران یک بازی دوستانه را برای آماده سازی تیمش برگزار کرد اما از آنجا که تیم های پایه استقلال برای داشتن زمین تمرین دچار مشکلاتی هستند به همین علت بازیکنان تیم جوانان استقلال به این شکل بعد از پایان بازی به تصمیمات این باشگاه در مورد تیم های پایه اعتراض کردند.

تیم فوتبال جوانان استقلال در اواخر مهر ماه امسال یکی از جلسات تمرینی خود را در پارک چیتگر تهران برگزار کرده بود.

نکته عجیب دیگر اینکه حسین کاظمی سرمربی تیم نوجوانان استقلال هم در یکی از روزهای اخیر با در اختیار گرفتن یک دستگاه ون تیم را به کرج برد تا در زمینی که در آنجا فراهم شده بود تمرین کنند و ظاهرا تیم های پایه استقلال برای برگزاری تمرینات خود هم دچار مشکل است.

اعتصاب بازیکنان استقلال به خاطر نبود امکانات

اعتصاب بازیکنان استقلال به خاطر نبود امکانات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف