نمناک سرگرمیگوناگون اعتماد یک زن به درخواست مرگ آور همسرش! + فیلم و تصاویر
مرگ ، سرگرمی مرگبار
اعتماد بیش از حد یک زن هندی به همسرش شهرت جهانی یافت.این زن به همسر خود آن چنان اعتماد دارد که حاضر شده در یک شیرین کاری مرگ آور همسرش را همراهی کرده که هیچ ابایی از مرگ ندارد.
بازدید : 15,562 نفر

در گوشه و کنار دنیا بعضی از سرگرمی ها واقعآ عجیب و وحشتناک به نظر می رسند و افرادی وجود دارند که خواهان این سرگرمی ها هستند و به هر نحوی ریسک بالای این کارها را به جان می خرند. همانند یک زن هندی که به خاطر اعتماد بیش از حد به همسرش، یک نارگیل را روی گردنش قرار می دهد تا همسرش آن را به وسیله یک شمشیر بزرگ و خطرناک با ضربه ای سنگین به دو نیم تبدیل کند چنان که هر آن ممکن است سرعت و دقت ضربه سرنوشت این زن را برای همیشه تغییر دهد.

زن زیر لبه شمشیر

شمشیر

ویدئوی منتشر شده از این زن و شوهر به سرعت جهانی شد و این خانواده به عنوان یکی از با استعدادترین افراد جهان شناخته شدند. این زوج عجیب و غریب این کار را به عنوان یک شیرین کاری برای سرگرمی مردم انجام می دهند و از این طریق درآمد دارند.

احتمالا بسیاری از حاضران هنگام تماشای این نمایش خیابانی نفس شان حبس خواهد شد اما این جنس نمایش ها در کشور هند خیلی عجیب به نظر نمی رسد.

در ادامه ویدئوی ضبط شده از این نمایش را می بینید.

دانلود فیلم

 

اعتماد یک زن به درخواست مرگ آور همسرش! + فیلم و تصاویر

اعتماد یک زن به درخواست مرگ آور همسرش! + فیلم و تصاویر
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 75
برگرفته از صاحب خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 39 36
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف