نمناک ورزشفوتبال اعتیاد چند بازیکن فوتبال لیگ برتر به مواد مخدر گرانقیمت!
اعتیاد بازیکن فوتبال ، اعتیاد بازیکن لیگ برتر
ماجرای شناسایی اعتیاد چند بازیکن فوتبال لیگ برتری و البته تعدادشان هم زیاد نیست. این بازیکنان شناسایی شده اند و البته از تیم ها کنار گذاشته شده اند.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1394

اعتیاد بازیکن فوتبال لیگ برتری

ماجرایی که ما در اینجا می خواهیم به آن بپردازیم ماجرایی تلخ است. ماجرای شناسایی بازیکنانی که در لیگ بر تر اعتیاد دارند و البته تعدادشان هم زیاد نیست. این بازیکنان شناسایی شده اند و البته از تیم ها کنار گذاشته شده اند.

 
 
امسال تستهای پزشکی سفت و سختی از بازیکنان شاغل در لیگ بر تر گرفته شده که البته یکی از آزمایش ها مربوط به شناسایی مواد مخدر در نمونه های بازیکنان بوده که چند بازیکن هم شناسایی شده اند و کنار گذاشته شده اند. جالب است بدانید که در میان این بازیکنان کسانی بوده اند که سابقه پوشیدن پیراهن تیم های بزرگ و حتی تیم ملی بزرگسالان را هم داشته اند.
 
 
در هر حال عدم نظارت باشگاه ها بر کار برخی بازیکنان، باعث شده تا آن ها از فرصت سواستفاده کرده و دست به مصرف مواد مخدر گران قیمت هم بزنند. آزمایشهایی هم که باشگاه ها انجام می دهند نمی تواند میزان مصرف قلیان و سایر مخدرات را نشان دهد.
چه بسا که گفته می شود طیفی از بازیکنان هستند که سیگار هم می کشند. قرار است از سال 2016 نیکوتین در لیست مواد ممنوعه قرار بگیرد و این مطمئنا باعث می شود که بسیاری از بازیکنان مصرف سیگار و دیگر مخدرات را کنار بگذارند.
 
 
تماس های ما با دکتر سیف رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال هم این ماجرا را تایید کرد. وی به سایت نود گفت:«تا سال 2014 که نمونه گیری در اختیار کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال بود چند مورد مصرف مواد مخدر شناسایی شد و بازیکنان خاطی یکساله و دوساله محروم شدند و حتی ما به فیفا گزارش دادیم و آن ها را محکوم کردیم از سال 2014 به بعد در اختیار ستاد ملی مبارزه با دوپینگ است و باید برای اینکه آمار را بدانید با این ستاد تماس بگیرید. البته ممکن است در دوره جدید باشگاه ها و یا ستاد متوجه مصرف چند بازیکن شده باشند.»
 
 
خبری که رسیده این است که پزشکان باشگاه ها متوجه اعتیاد چند بازیکن شده اند و آن ها را کنار گذاشته اند. به نظر می رسد باشگاه ها برای نظارت بر کار بازیکنان واینکه آن ها در میهمانی ها و یا دورهمی ها سراغ مواد مخدر و قلیان و دود و دم نروند، باید برنامه ریزی ویژه داشته باشند و قراردادهای سفت و سختی با بازیکنان ببندند.

اعتیاد چند بازیکن فوتبال لیگ برتر به مواد مخدر گرانقیمت!

اعتیاد چند بازیکن فوتبال لیگ برتر به مواد مخدر گرانقیمت!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 116
برگرفته از 90tv - /م
این مطلب مفید بود ؟ 89 27
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف