نمناک سرگرمیگوناگون اعتیاد عجیب یک جوان به گچ!
اعتیاد ، اعتیاد عجیب و غریب
اگر تصور میکنید اعتیاد تنها منحصر به مصرف مواد مخدر و الکل است،سخت در اشتباهید.برخی از مردم اعتیادهای بسیار باورنکردنی دارند.در این مطلب یکی از این اعتیاد های عجیب را می خوانید که 21 سال است جوانی را درگیر خود کرده است.

اعتیاد عبارت است از وابستگی به عوامل یا موادی که تکرار مصرف آنها باعث احساس خوشایندی و رضایت فرد مبتلا میشود. کلمه اعتیاد همیشه برای همه ترس آور بوده است وقتی کە صحبت از اعتیاد میشود ناخودآگاه همه ذهن ها به سمت مواد مخدر میرود اما برخی از مردم اعتیادهای عجیبی دارند که از آنها یک سوژه خبری ساخته است در این بخش گزارشی از اعتیاد جوانی را می خوانید که این جوان به یک اعتیاد باورنکردنی و عجیب دچار شده است.
"کوین" جوان 27 ساله ای است که عجیب ترین اعتیاد دنیا را دارد و از آن بسیار لذت می برد در حالی که شاید اکثر انسان های زمین اگر یه روز جای او باشند دیوانه می شوند چرا که انجام بسیاری از کارهای زندگی سخت می شود.
این جوان اهل شیکاگو به گچ گرفتن اندام های بدنش اعتیاد پیدا کرده است و بدون آنکه استخوانی از بدنش شکسته باشد دوست دارد آن را گچ بگیرد. این اعتیاد برای مدت 21 سال است که همراه اوست و راهی برای خلاصی از آن پیدا نکرده است.

گچ گرفتن بدن

این مرد از ابتدای اعتیادش تا به حال بیش از 50 هزاردلار خرج خرید آتل های گچی یا گچ گرفتن بدنش به روش سنتی کرده است. در حالی که وی می داند این کار بسیار احمقانه و عجیب است اما بازهم اسرار دارد آن را انجام دهد.
این جوان می گوید:" من کاملا سالم هستم و بدنم حتی یک خراش هم ندارد اما وقتی در یک آتل قرار میگیرم یا عضوی از بدنم در گچ باشد احساس راحتی بیشتری می کنم و حس خوبی در رگ های من جاری می شود. "
وی در ادامه افزود:" در سن 6 یا 7 سالگی بودم که این اعتیاد شروع شد و آن زمان به دنبال این بودم تا دستمال های دستشویی را بدزدم و سپس خیسشان کرده و روی بدنم بگذارم تا احساس بهتری داشته باشم. این روزها به دنبال راهی برای از بین بردن این اعتیاد هستم اما هنوز نتوانسته اینکار را انجام دهم."

اعتیاد عجیب یک جوان به گچ!

اعتیاد عجیب یک جوان به گچ!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 24
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 20 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف