نمناک اخبارجامعه اعدام اشرار بوشهر در ملا عام + عکس
اعدام اشرار ، اعدام
سحرگاه روز گذشته سه نفر از عاملان اصلی ناامنی در شهرستان های بوشهر و ممسنی مجازات شدند .اعدام این اشرار در ملا عام انجام شد.
تاریخ انتشار : 22 مهر 1394

اعدام اشرار و عاملان نا امنی در ملا عام

سحرگاه گذشته سه نفر از عاملین ناامنی در شهرستان های بوشهر ، ممسنی و کازرون اعدام شدند.
 سه محکوم به اعدام به نام های «نریمان – ج»، «یاسر – ج» و «ناصر – پ» که احکام آنان در دادگاه انقلاب کازرون صادر شده بود، پس از تأیید احکام آنان در شعبه 32 دیوان عالی کشور و تنفیذ معاون اول قوه قضائیه با رعایت موازین شرعی و قانونی و با حضور جمع کثیری از مردم کازرون اجرا شد.

این سه نفر، باقی مانده باند شرارت و سارقان مسلحی بودند که دامنه شرارت آنان به حوزه های قضایی ممسنی، کازرون و استان بوشهر نیز رسید بود و حتی در جریان دستگیری این تبهکاران یک نفر از کارکنان نیروی انتظامی نیز به شهادت رسید.
سه نفر دیگر از همدستان این اشرار به تحمل 10 سال حبس و تبعید محکوم شدند و یک نفر دیگر از اعضای دیگر این باند نیز حین درگیری با مأموران نیروی انتظامی به هلاکت رسیده بود.

دادستان کازرون در این مراسم از شرارت، درگیری مسلحانه، قتل، آدم ربایی، سرقت از بانک و طلافروشی و ایجاد ناامنی در بوشهر و شهرستان های ممسنی و کازرون به عنوان جرم های این اعدامی ها یاد کرد.

حجت الاسلام عبدالحسین لطفی افزود:مجرمان سال 89 در دادگستری کازرون مفسد فی الارض و محارب شناخته شدند که پس از طی مراحل قانونی و تأیید مقامات عالی قضایی کشور، بامداد دوشنبه حکم اعدام آنان در خیابان ارشاد کازرون در ملأعام اجرا شد.

اعدام اشرار

عکس اعدام اشرار و عاملان نا امنی در بوشهر

اعدام اشرار بوشهر در ملا عام + عکس

اعدام اشرار بوشهر در ملا عام + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 22
برگرفته از سوک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف