نمناک اخبارحوادث واقعیت اعدام 2 دختر بچه یزدی توسط پدر معتاد چیست؟ + عکس
اعدام دختر بچه ، اعدام
“اعدام دختر بچه” یزدی به دست پدرشان که به دار آویخته شده اند شایعه جدیدی است که در شبکه های مجازی منتشر شده که در این مطلب واقعیت این شایعه را می خوانید.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1394

شایعه اعدام دختر بچه یزدی

شایعه  اعدام دختران یزدی

به تازگی تصویری از دو دختر بچه در شبکه های اجتماعی منتشر شده که ادعا می کند این دو دختر ایرانی هستند و توسط پدرشان که معتاد به مواد مخدر صنعتی است در یزد اعدام شده اند.

شایعه اعدام دختر بچه

شایعه اعدام دختر بچه های یزدی توسط پدرشان

 واقعیت اعدام دختران

هر چند که این عکس به برخی از کشورهای همسایه ما نیز نسبت داده شد اما واقعیت این است که این تصویر، عکسی قدیمی است که در اواخر سال گذشته میلادی در رسانه های خبری خارجی منتشر شد. طبق گزارش رسانه های عربی این اتفاق فجیع در شبه قاره صورت گرفته است. 

اعدام دختر بچه ، شایعه اعدام 2 دختر بچه یزدی

واقعیت اعدام 2 دختر بچه یزدی توسط پدر معتاد چیست؟ + عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 34
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 19 15
نظر کاربران
صادق پیشداد

صادق پیشداد

الحمدلله که این خبر ناراحت کننده دروغ و شایعه از آب درآمد. حقیقت، من وقتی این صحنه را در موبایل دوستان دیدم مانند همه هموطنان گرامی بسیار متأثر شدم و در عین حال حدس زدم که این خبر از ریشه دروغ باشد! وقتی سرچ نمودم خدا را شکر دیدم که حدسم درست بوده و این خبر، شایعه ای بیش نبوده است. له الشکر وله الحمد یُحیی و یُمیت و هو علی کل شیء قدیر.

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف