نمناک سرگرمیدیدنی ها جوانترین اعدامی در آمریکا کیست؟ + تصاویر
اعدام ، اعدام در آمریکا
جورج جونیوس 14ساله لقب جوان ترین اعدامی کشور آمریکا را به خود اختصاص داده است که در ادامه تصاویری از این نوجوان را میبینید.

جوان ترین اعدامی کشور آمریکا

مجرمانی که مرتکب جرم های سنگین و غیر قابل بخشش شده اند محکوم به اعدام شده و در لیست اعدامی ها قرار می گیرند جورج جونیوس 14ساله نیز به علت ارتکاب جرم های بیشتر و سنگین لقب جوان ترین اعدامی کشور آمریکا را به خود اختصاص داده است که در ادامه تصاویری از این نوجوان را میبینید.

کشور آمریکا که مدعی حفظ حقوق شهروندی است و طبل آن را بر سر دیگر کشورهای جهان می کوبد بارها کوچکترین حقوق رنگین پوستان را نقض کرده است. سیاستمداران آمریکایی با شعار همسان سازی حقوق شهروندی سیاهپوستان با سفیدپوستان در این کشور سر کار می آیند اما پس از تکیه بر میز ریاست جمهوری با فشار صهیونیست ها آن را نقض می کنند. در غالب اخبار روزانه خبر تیراندازی توسط پلیس این کشور پرمدعا به افراد سیاهپوست و قتل آنها شنیده می شود. جوانترین فرد اعدامی در آمریکا جورج جونیوس نام دارد که در هنگام اعدام تنها 14سال داشت.

 
اعدام
 
اعدام

جوانترین اعدامی در آمریکا کیست؟ + تصاویر

جوانترین اعدامی در آمریکا کیست؟ + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف