نمناک اخبارجامعه خرچنگ های سیاه در مشهد اعدام شدند + عکس
اعدام در مشهد ، اعدام مرد شیطان صفت
دو پسر شرور که اقدام به سرقت از زنان و آزار و اذیت آنها در مشهد میکردند اعدام شدند.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397

اعدام مردان شیطان صفت در مشهد

مشرق: رسیدگی به این پرونده از اواسط اردیبهشت سال پیش و در پی شکایت های مشابه در کلانتری های مشهد آغاز شد. 
بررسی شکایت ها نشان می داد دو مرد پراید سوار زنان جوان را در پوشش مسافربر سوار کرده و با تهدید شوکر و چاقو اموالشان را سرقت می کنند. 
پراید سفید با تابلوی تاکسی تلفنی و دو سرنشین جوان، مشخصاتی بود که تمام مالباختگان به آن اشاره می کردند. با توجه به افزایش شکایت ها، پرونده در پلیس آگاهی خراسان رضوی تجمیع شد و ماموران به صورت متمرکز به آن رسیدگی کردند. 
کارآگاهان با بررسی پرونده ها احتمال دادند دو مرد مسافربر قربانیان را مورد آزار و اذیت هم قرار داده اند که زنان برای حفظ آبرو به آن اشاره نکرده اند. با تحقیق از شاکیان این احتمال تائید شد و برخی زنان مدعی شدند مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. در کمتر از پنج روز ماموران ردپای پسری 20 ساله را در این پرونده به دست آوردند. با تحقیقات نامحسوس معلوم شد این متهم با مردی 26ساله دوست است که این مرد پراید سفیدی دارد. 
از طرفی دیگر شاکیان با مشاهده عکس دو مظنون پرونده، آنها را به عنوان عاملان آدم ربایی و آزار و اذیت معرفی کردند. عاقبت متهم در عملیاتی دستگیر شدند. 
متهمان در ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند، اما پس از مواجهه با شاکیان لب به اعتراف گشوده و به ربودن شش زن در مدت 40روز اعتراف کردند. 
متهمان مدعی شدند، پس از ربودن زنان سر آنها را به زیر صندلی برده و با تهدید شوکر و قمه مانع مقاومت طعمه های خود می شدند. بعد همه زنان را به دو منطقه باغچه و گل مکان در حاشیه مشهد برده و مورد آزار و اذیت قرار می دادند.
 
مردان شیطان صفت
 
در ادامه سه متهم دیگر که با دو پسر شرور همدستی داشتند شناسایی و بازداشت شدند. این افراد باغ خود را در اختیار متجاوزان قرار داده بودند. 
بعد از محاکمه اعضای این باند، دو متهم اصلی به اعدام محکوم شدند که حکم مجازاتشان در دیوان عالی کشور مهر تائید خورد. دیروز دو پسر شرور در ملأعام به دار مجازات آویخته شدند.
 انتهای پیام/م

خرچنگ های سیاه در مشهد اعدام شدند + عکس

خرچنگ های سیاه در مشهد اعدام شدند + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف