نمناک اخبارحوادث حکم اعدام دو مرد متجاوز به دختر جوان
تجاوز ، اعدام
دو مرد جوانی که پس از ربودن دختر جوان وی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند با حکم دادگاه کیفری استان تهران به مرگ محکوم شدند.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1392

اواسط آذرماه امسال دختری جوان با مراجعه به اداره پلیس از آزار و اذیت دو مرد جوان خبر داده بود.

این دختر گفت:«به عنوان مسافر در پردیس سوار تاکسی شدم که به غیر از راننده مرد دیگری هم در آن حضور داشت. راننده مسافر دیگری را هم سوار کرد که آن مرد چنددقیقه بعد پیاده شد. بعد از رفتن مرد مسافر راننده تغییر مسیر داد. به او گفتم نباید این مسیر را برود یکدفعه مردی که روی صندلی شاگرد نشسته بود چاقویی درآورد و سمت من گرفت. بعد خودش را از روی صندلی جلو به عقب انداخت و به من گفت صدایت در نیاید. خیلی ترسیده بودم نمی دانستم باید چه کنم گفتم هرچه می خواهید به شما می دهم فقط اجازه بدهید پیاده شوم.

این دختر گفت:آنها کیفم را گشتند و کارت عابربانکم را پیدا کردند و آن را برداشتند. راننده مقابل دستگاه عابربانک نگه داشت وقتی دیدند پولی در حسابم نیست اجازه ندادند بروم. آنها مرا در محلی خلوت مورد آزار قرار دادند و تهدیدم کردند اگر فریاد بزنم مرا با چاقو می کشند خیلی التماس کردم این کار را نکنند اما رهایم نکردند. در آخر وقتی می خواستند مرا کنار جاده رها کنند جوانی که نامش نیما بود و روی صندلی شاگرد نشسته بود گفت از من خوشش آمده و شماره تلفنش را داد.
پلیس شماره تلفن را از دختر شاکی گرفت و همزمان او برای معاینه به پزشکی قانونی معرفی شد. پزشکان تایید کردند این دختر جوان مورد آزار جنسی قرار گرفته است. شماره ای که دختر به ماموران داده بود سرنخی شد تا ماموران نیما و دوستش را شناسایی و بازداشت کنند. آنها به تعرض به دختر جوان اعتراف کردند و گفتند وقتی او سوار ماشین شد تصمیم گرفتند این جرم را انجام دهند.
وقتی دومرد جوان به شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شدند اتهامشان را انکار کردند و این بار مدعی شدند دختر جوان را سوار کردند اما او خودش به رابطه جنسی رضایت داشت. دختر جوان ادعای این دو جوان را رد کرد و گفت اگر قصد داشت رابطه ای برقرار کند، سوار تاکسی نمی شد. با تکمیل تحقیقات و تشکیل جلسه رسیدگی، بعد از اینکه نماینده دادستان در جایگاه حاضر شد و کیفرخواست را به اتهام آدم ربایی علیه متهمان خواند و درخواست مجازات کرد، شاکی در جایگاه حاضر شد. او یک بار دیگر گفته هایش را تکرار کرد و خواستار مجازات متهمان شد. او حتی نشانی هایی را از متهمان به قضات داد که نشان دهنده صحت گفته هایش بود.
این دختر گفت:وقتی متوجه شدم دو مرد جوان قصد تعرض به من را دارند سعی کردم از پنجره ماشین خودم را به بیرون پرت کنم و چون تقلا می کردم نیما پایم را گاز گرفت تا مجبورم کند در ماشین بمانم. پزشکی قانونی هم تایید کرده است جای گازگرفتگی روی پایم ایجاد شده است.
سپس متهمان یک به یک در جایگاه حاضر شدند و هرکدام دیگری را به تعرض متهم کردند و در آخرین دفاع نیز هیچ یک اتهام تجاوز را نپذیرفتند. در پایان هیات قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارکی که در پرونده علیه متهمان وجود داشت هر دو متهم را در جرم تجاوز مجرم شناختند و به اعدام و به دلیل آدم ربایی به حبس محکوم کردند. 

تجاوز ، حکم اعدام برای دو متجاوز به دختر جوان

حکم اعدام دو مرد متجاوز به دختر جوان
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 540
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 503 37
نظر کاربران
میترا

میترا

بسیار خبر های جالب و آگاه کننده ای است

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف