نمناک اخبارسیاست اعدام سرباز ارتش افغان توسط داعش + تصاویر
سرباز افغان،اعدام،داعش،عربستان سعودی ، سرباز افغان،اعدام،داعش،عربستان سعودی
گروه تروریستی تکفیری داعش شاخه افغانستان، روز گذشته یک سرباز ارتش این کشور را که در حمله به یک پاسگاه نظامی در استان ننگرهار ربوده بود اعدام میدانی کرد.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1394
بازدید : 11,525 نفر

اعدام داعش در افغانستان

گروه تروریستی تکفیری داعش - شاخه افغانستان، روز گذشته یک سرباز ارتش این کشور را که در حمله به یک پاسگاه نظامی در استان ننگرهار ربوده بود اعدام میدانی کرد.
 
اعدام سرباز افغان
 
بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده از سوی رسانه های داعش این سرباز نگون بخت در حالیکه به شیوه اسرای اعدامی این گروه لباس پرتقالی بر تن دارد مشاهده می شود که یکی از نیروهای داعش در پشت سر وی بیانیه ای تهدید آمیز قرائت کرده و اعدام و مرگ را سرنوشت هر آن کس عنوان کی کند که در مقابل سربازان این گروه ایستادگی کنند.
 
اعدام سرباز افغان
 
استان ننگرهار طی یکسال اخیر به کانون فعالیتهای داعش تبدیل شده است. گفته می شود که این گروه بیش از ده هزار نفر نیروی نظامی و آموزش دیده در این منطقه گردآوردی کرده است که اکثر آن ها اتباع «عربستان سعودی، چچن، ازبکستان، تاجیکستان و پاکستان می باشند. 
 
اعدام سرباز افغان
 
 

اعدام سرباز ارتش افغان توسط داعش + تصاویر

اعدام سرباز ارتش افغان توسط داعش + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
برگرفته از مشرق نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
برچسب ها :
نظر کاربران
رضا

رضا

چند نفر یک نفر! بیچاره از ترسش مرده چه برسه که بکشیش

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف