نمناک اخبارجامعه سلطان جعل و سرقت ایران به اعدام محکوم شد!
اعدام ، تبهکار حرفه ای
مرد میانسال که کلکسیونی از جرایم در پرونده تبهکاری هایش دارد، با حکم دادگاه انقلاب تهران به اعدام محکوم شد.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395
بازدید : 2,099 نفر

حکم اعدام برای متهم حرفه ای

دادگاه متهم حرفه ای را با 26 فقره سابقه محکومیت کیفری و 78 فقره سابقه دستگیری به اعدام محکوم کرد.

محکوم میانسال نخستین باردر سال 68 به اتهام سرقت روانه زندان شد. اما او بعد از آزادی و تحمل حبس، جرایمش را ادامه داد. به طوری که در پرونـــــــده فعلی اش 48 فقره سابقه دستگیری دارد. متهم حرفه ای هر بار پس از بازداشت و تحمل حبس آزاد می شد و اما دوباره به همراه همدستانش، سرقت هایشان را از سر می گرفتند.

او هرگز با خودش اسلحه حمل نمی کرد. چراکه مجازاتش را بخوبی می دانست. اعضای باند وی به محض اطلاع از دستگیری همدستانشان گرد هم می آمدند و باپول های سرقتی، جریمه ومجازات ها را پرداخته و با گرفتن رضایت ازشاکی ها، نسبت به آزادی همدستانشان اقدام می کردند.

سلطان جعل و سرقت بعد از 27سال جنایت،اعدام می شود

 اعدام

متهم حرفه ای بعد از سالها جنایت اعدام میشود

این تبهکار حرفه ای آخرین بار به اتهام کلاهبرداری از پزشکان بازداشت شد. اوپس از دریافت مرخصی از زندان آزاد شد اما دیگر برنگشت، همین مسأله باعث شد تا بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه سرقت دستور بازداشتش را صادر کند.درحالی که تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه داشت، کارآگاهان پلیس با سرقت های متعدد مأموران قلابی در شهرهای مختلف کشور روبه رو شدند. در این پرونده ها، سارقان تحت عنوان مأمور به سراغ پزشکان رفته و اموال با ارزش آنها را سرقت می کردند. در نهایت با تحقیقات صورت گرفته، کارآگاهان موفق شدند، سارقان اموال پزشکان در شهرستان ها و پایتخت را شناسایی و دستگیر کنند.

متهمان در تحقیقات به سرقت از پزشکان در شهرهای یزد، شیراز، ملایر، گرمسار، اردبیل، ارومیه، اهواز و بیرجند اعتراف کردند.در تحقیقات نیز مشخص شد اعضای باند درجریان 10 سرقت از پزشکان؛ 680 میلیون تومان به جیب زده بودند.بدین ترتیب با تکمیل تحقیقات، پرونده متهم اصلی برای صدور حکم به دادگاه انقلاب ارجاع شد و شعبه 15 وی را به خاطر سرقت، جعل اسناد دولتی، غصب عنوان، فروش مواد مخدر، سرقت مقرون به آزار، سرقت مسلحانه، ارتشا و ... با 26 فقره سابقه محکومیت کیفری و 78 فقره سابقه دستگیری به اعدام محکوم کرد.

سلطان جعل و سرقت ایران به اعدام محکوم شد!

سلطان جعل و سرقت ایران به اعدام محکوم شد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف