حکم سلطان سکه

اموال و دارایی سلطان سکه چه شد؟

تاریخ انتشار : 30 آبان 1397کد مطلب : 19317زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در خصوص سرنوشت اموال و دارایی افرادی چون وحید مظلومین معروف به سلطان سکه توضیحاتی ارائه داد.

توضیحاتی درباره سرنوشت اموال وحید مظلومین معروف به سلطان سکه

خبرفوری: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:اموال و دارایی‎های وحید مظلومین طبق حکم دادگاه و باتوجه به جرائمی که وی انجام داده بود به نفع بیت‎المال مصادره شده است.

حسن نوروزی درباره سرنوشت اموال و دارایی افرادی چون وحید مظلومین که در به جرم ایجاد اخلال در نظام اقتصادی کشور چند روز پیش اعدام شد اظهار کرد:درباره اموال اینگونه افراد که دادگاه حکم اعدام را براساس جرائمی که انجام دادند صادر کرده است باید به حکم صادر شده رجوع کرد. 

وی افزود:احتمالا و براساس نظر بنده باتوجه به اینکه حکم این افراد اختلال در نظام اقتصادی کشور بوده است و این افراد اعدام شدند به نظر می‎رسد اموال این افراد به نفع بیت‎المال مصادره شده باشد. 

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:اگر دادگاه در قبال اخلالگران اقتصادی حکم مصادره اموال را صادر نکرده باشد اموال و دارایی این افراد به فرزندان و خانواده وی می‎رسد. 

نوروزی با اشاره به اینکه بنده حکم وحید مظلومین را مطالعه نکردم تاکید کرد:درباره اینگونه افراد که نقش پررنگی را در ایجاد اختلال در نظام اقتصادی کشور داشتند قطعا حکم مصادره اموال صادر می‎شود چرا که نحوه کسب اموال آنها مشروع و قانونی نبوده است. 

وی اظهار کرد:درباره افرادی که عمدتا در حوزه اقتصادی مجرم هستند معمولا در حکم صادره برای آنها مصادره اموال و جریمه نقدی نیز درنظر گرفته می‎شود که باتوجه به پرونده سنگین وحید مظلومین بعید به نظر می‏‎رسد که این جرائم برای وی در نظرگرفته نشود.

انتهای پیام/م

اموال و دارایی وحید مظلومین سلطان سکه بعد از اعدام چه شد؟

1.811
این مطلب مفید بود ؟47
وبگردی