نمناک اخبارجامعه قاتل آتنا اصلانی در یک قدمی اعدام
آتنا اصلانی ، اعدام
رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان تکمیل بخش جنایی پرونده قتل آتنا اظهار کرد: هم اکنون تصمیم قطعی در ارتباط با اجرای حکم قاتل آتنا در ملاءعام گرفته نشده ولی خواست ما این است که اعدام در ملاءعام اجرا شود.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396
بازدید : 32,211 نفر

قاتل آتنا در ملاعام اعدام می شود

حجت الاسلام محمدعلی قاصدی اظهار داشت:تحقیقات و بررسی های لازم در ارتباط با پرونده جنایی قاتل آتنا اصلانی تکمیل و به مرکز استان انتقال یافته و کیفرخواست نیز صادر شده که شعبه یک تجدید نظر استان، ماموریت رسیدگی به کیفرخواست صادره و اعلام نتیجه شده است.

وی افزود:در حال حاضر نمی توان در ارتباط با تعیین زمان دقیق صدور حکم قطعی برای قاتل آتنا موضوعی را اعلام کرد ولی طبق مراحل قانونی صدور حکم پس از رعایت مراحل قانونی توسط دیوان عالی کشور و انجام اقدامات لازم توسط قوه قضائیه در یک وقت مناسب و سریع و نیز به صورت ویژه رسیدگی می شود و آن زمان می توانیم زمان دقیقی در ارتباط با اجرای حکم این پرونده اعلام کنیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت:تحقیقات در ارتباط با اعتراقات قاتل آتنا درباره دو قتل دیگر نیز همچنان در حال بررسی است که امیدواریم بتوانیم هر چه سریع تر در ارتباط با بررسی پرونده قاتل آتنا و قتل های دیگر به نتایج قابل قبولی دست یابیم و عدالت را به طور کامل در این زمینه اجرا کنیم.

وی تصریح کرد:پرونده های موضوعات مطروحه جنایی در حال حاضر در مرحله مقدماتی به سر می برد و مسائلی در این زمینه مطرح است که قاتل آتنا می تواند در آن مظنون باشد که به همین دلیل در حال حاضر تمامی ابعاد در این زمینه در دست بررسی قرار دارد.

آتنا اصلانی

قاصدی بیان کرد:هم اکنون تصمیم قطعی در ارتباط با اجرای حکم قاتل آتنا در ملاءعام گرفته نشده ولی خواست ما این است که اعدام در ملاءعام اجرا شود که امیدواریم که پس از تائیدیه نهایی بتوانیم شاهد تحقق این موضوع باشیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به بحث تامین نصف دیه قاتل نیز تصریح کرد:بحث در این باره هنوز به طور کامل مشخص نیست و نیاز است که در این زمینه اتهام تجاوز به عنف آشکار شود تا بتوانیم نوع مجازات را از این طریق تعیین کنیم.

قاصدی در ارتباط با ارجاع دو پرونده قتل از شمال به استان اردبیل که قاتل آتنا در آن ها دست داشته باشد نیز اظهار کرد:این موضوع از اساس و پایه کذب است و چنین پرونده ای به اردبیل ارجاع داده نشده است.

قاتل آتنا اصلانی در یک قدمی اعدام

قاتل آتنا اصلانی در یک قدمی اعدام
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 22
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 3
برچسب ها :
نظر کاربران
علی

علی

به پدرو مادر و کل خانواده آتنا تسلیت میگم. چه داغ بزرگی. از خدا می‌خوام بهشون صبر بده و دختر دیگه شون را حفظ کنه. ای کاش قاتل قبل اعدام به تمام قتل ها به طور کامل اعتراف میکرد و هویت جسد خانم سی ساله هم مشخص میشد. من هر روز منتظر شنیدن خبری از این اعدام. آرزو میکنم هرگز همچین فاجعه ای در کشور تکرار نشه.

پاسخ دادن 22 2
حسین

حسین

به خانواده اصلانی تسلیت میگم و امیدوارم صبر داشته باشند .

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف