نمناک اخبارجامعه لحظه به لحظه اعدام قاتل آتنا + عکس و فیلم
اعدام قاتل آتنا ، تصاویر اعدام در ملا عام
مراسم اعدام قاتل آتنا اصلانی ساعات اولیه روز در محله باکری شهرستان پارس آباد اجرا شد ، تصاویر و صحنه های اجرای حکم قاتل دختر پارس آبادی را مشاهده خواهید کرد.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396

اعدام قاتل آتنا در پارس آباد اردبیل

مراسم اعدام قاتل آتنااصلانی اسماعیل رنگرز، شیطان پارس آباد در محله باکری شهرستان پارس آباد ساعت 6 و نیم پایان یافت.در این مراسم جمع گسترده ای از اهالی این شهرستان برای دیدن صحنه اعدام شیطان پارس آباد حضور پیدا کردند.

سرتاسر محله باکری داربست کشی شده است و جمع گسترده ای از مردم در خیابان حضور داردند که خیلی ار آن ها ار شب گذشته راهی محل اعدام شده بودند.

ماموران امنیتی محدوده اعدام را تحت نظر دارند و مراسم را مدیریت می کنند. هنوز خبری از اسماعیل رنگرز، شیطان پارس آباد نیست اما با این حال مردم شعار بیشرف بیشرف سر می دهند و برای دیدن لحظه اعدام ثانیه شماری می کنند.

از ساعت 4:30 سحرگاه امروز محله باکری پارس آباد مغان پذیرای جمع گسترده ای بود که برای مراسم اعدام قاتل آتنا آمده بودند. 17 دقیقه بعد خانواده آتنا اصلانی برای مشاهده لحظه مرگ قاتل دختر دلبندشان به محل اجرای حکم آمدند.

حکم اعدام اسماعیل رنگرز که خردادماه امسال آتنا اصلانی کودک 7 ساله پارس آبادی را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بود، اجرا شد.

 حکم اعدام اسماعیل رنگرز که خردادماه امسال آتنا اصلانی کودک 7 ساله پارس آبادی را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بود، صبح امروز با حضور مسئولان و مردم در ملاء عام اجرا شد.

تصاویر اجرای حکم و اعدام قاتل آتنا اصلانی در ملا عام

اعدام قاتل آتنا

عکس لحظه اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا در حضور مردم پارس آباد و خانواده مقتول

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

اعدام قاتل آتنا

 

کلیپ لحظه اعدام قاتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی

 

 

لحظه به لحظه اعدام قاتل آتنا + عکس و فیلم

لحظه به لحظه اعدام قاتل آتنا + عکس و فیلم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 78
برگرفته از رکنا - تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 70 8
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

داره اول مهر میشه .... جای آتنا کوچولوی پاک و بیگناه رو نیمکت مدرسه خالیه .... اما بچه های اسماعیل رنگرز هم باید اول مهر با یک غم بزرگی که در سینه دارند به مدرسه برند ..... اما این بچه ها هیچ گناهی ندارند .....هیچ تقصیری ندارند ......روحشون هم از کرده پدرشون آگاه نبوده ..... چه خوبه مردم پارس آباد رفتار خوبی با این بچه ها داشته باشند و نمک به زخمشون نپاشند ....امیدوارم .

پاسخ دادن 10 1
بهار

بهار

باید اعدام میشد تا بقیه همچین غلطی نکنند چندکودک باید هرروز قربانی شوند.؟،

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف