نمناک اخبارجامعه اعدام قاتل شهروندان اراکی در ملاء عام + تصاویر 16+
قاتل شهروندان اراکی ، اعدام قاتل شهروندان اراکی
قاتلی که در 22 دی ماه 95 و در جنایتی مسلحانه 6 نفر از شهروندان اراکی را به قتل رسانده بود صبح امروز در کوی امام علی(ع) منطقه فوتبال اراک به دار مجازات آویخته شد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1396

اعدام قاتل شهروندان اراکی در ملاعام

قاتل شهروندان اراکی ساعت 6 و 30 دقیقه صبح امروز - پنجشنبه - به محله فوتبال اراک انتقال یافت و با طناب دار زرد رنگ در مقابل مردم و پس از اجرای مراسم اعدام به دار مجازات آویخته شد.

روز 22 دی ماه 95 خبر از شروع یک چهارشنبه خونین داشت که از هر ساعت آن دلهره و خون می بارید جنایت هولناکی که در آن 6 نفر از شهروندان اراکی در جنایتی مسلحانه کشته شدند.

در نخستین جلسه دادگاه علنی که در 17 اسفندماه 95 برگزار شد عباس صحرایی متهم ردیف اول این پرونده به جرم مباشرت در 6 فقره قتل عمد به 6 بار قصاص نفس در منطقه شهرک علی بن ابی طالب(ع) محکوم شد.

این حکم پس از اعتراض وی برای رسیدگی به دیوان عالی کشور ارسال و در شعبه 19 دیوان عالی کشور نیز تایید شد.

پرونده قاتل 6 شهروند اراکی پس از سپری کردن مراحل قانونی و قضایی در دیوان عالی کشور به تأیید رسید و حکم قصاص وی توسط دیوان عالی کشور قطعی شد و با تأیید حکم اعدام این قاتل در دیوان عالی کشور صبح امروز نامبرده در کوی امام علی(ع) منطقه فوتبال اراک به دار مجازات آویخته شد.

گزارش تصویری از اعدام قاتل شهروندان اراکی

قاتل شهروندان اراکی

صحنه اعدام قاتل شهروندان اراکی

قاتل شهروندان اراکی

صحنه اعدام قاتل شهروندان اراکی

قاتل شهروندان اراکی

صحنه اعدام قاتل شهروندان اراکی

قاتل شهروندان اراکی

صحنه اعدام قاتل شهروندان اراکی

قاتل شهروندان اراکی

صحنه اعدام قاتل شهروندان اراکی

سحرگاه امروز صحنه اعدام در ملاء عام عامل قتل عام اراک در منطقه شهرک علی بن ابی طالب که این پرونده هولناک رقم خورده بود آماده شد.

صحنه اجرای حکم با داربست هایی که بسته شده بود تحت نظر ماموران قرار داشت و از ساعت 6 صبح مردم که می خواستند شاهد این اجرای حکم باشند به سمت محل اجرای حکم حرکت کردند.

تیم های پلیسی به صورت آماده باش منطقه را تحت نظر قرار دادند تا اینکه ساعت 7 صبح خودروی پلیس که اسکورت شده بود وارد محل تحت نظر ماموران شد.

ابتدا سکوت همه جا را فرا گرفته بود تا اینکه در خودروی پلیس باز شد و متهم در حالیکه دستبند و پا بند داشت به کمک مامور بدرقه پلیس از خودرو خارج شد.

سر و صدا مردم بالا گرفت و مردم با شعارهایی از پلیس قدردانی می کردند و عامل این جنایت هولناک که عباس صحرایی 26 ساله است به سمت چوبه دار حرکت می کرد.

ماموران نقابدار پلیس عباس را روی صندلی چوبه دار قرار دادند و طناب دار به گردن وی انداخته شد.

در شروع مراسم ابتدا نماینده دادستان حکم صادر شده را خواند که در آن عباس صحرایی به خاطر قتل 6 عضو 2 خانواده در روز 17 اسفند ماه 95 به 6 بار قصاص در ملاء عام، 8 سال حبس تعزیری و تحمل 74 ضربه شلاق محکوم شده است.

پس از خواندن این حکم که در شعبه 19 دیوان عالی کشور تایید شده بود دستور اجرای حکم صادر شد.

اعدام قاتل شهروندان اراکی در ملاء عام + تصاویر 16+

اعدام قاتل شهروندان اراکی در ملاء عام + تصاویر 16+
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 33
برگرفته از خبرگزاری تسنیم - رکنا/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 28 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف