نمناک اخبارحوادث مجازات اعدام برای متجاوز به عنف
اعدام ، تجاوز
متجاوزی که خود را دارای تحصیلات عالیه به مردان و زنان معرفی کرده و با نزدیک کردن خود و دادن پیشنهاد کار آنها را بی هوش کرده و زنای به عنف می کرد صبح امروز اعدام شد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1393
بازدید : 5,180 نفر

سارقی که از پس از بیهوش کردن طعمه های خود به آنها هتک حرمت کرده و اموالشان را به سرقت می برد صبح امروز اعدام شد.

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، حسب محتویات پرونده مطروحه در دادسرای ناحیه 27 عمومی و انقلاب تهران(امور جنایی)، علی کمالوند در شهریور سال 92 بر اساس شکایات متعدد از سوی زنان قربانی، تحت پیگرد قرار گرفت. حسب اظهارات شکات خصوصی، کمالوند با نزدیک کردن خود به زنانی که گاه همسرانشان با آن ها همراه بوده و معرفی خود به عنوان فرد دارای نفوذ و تحصیلات پزشکی و اغوای افراد از طریق پیشنهاد کار و اشتغال، به آن ها قرص بی هوشی خورانده و ضمن تعرض به زنانی که بی هوش بوده اند، اموال قربانیان را نیز به سرقت می برده است.
 
اعدام متجاوز به عنف
 
در یک مورد وی با پیشنهاد شغل نگهبانی به مردی 70 ساله، به منزل وی رفته و با خوراندن قرص بی هوشی به مرد و همسرش، نقشه شوم خود را عملی می کند. قربانی دیگر با اغوا از طریق اشتغال در داروخانه و به منظور انعقاد قرارداد کار، کمالوند را به منزل خود دعوت کرده که همانند موارد پیشین، منتهی به بی هوشی خانواده، تعرض به همسر و سرقت اموال آن ها شده است.
براساس  یازده فقره شکایت های واصله، متهم در تاریخ 1392/7/20 در حالی که تعداد قرص خواب آور همراه داشته شناسایی و دستگیر می شود. متهم در جریان تحقیقات، به اعمال ارتکابی خود اقرار کرد و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و دادگاه پس از تشکیل جلسه با حضور نماینده دادستان، متهم و وکیل وی و استماع اظهارات و دفاعیات متهم، علی کمالوند را از بابت سرقت به 10 سال حبس، 74 ضربه شلاق و ردمال و از جهت غصب عنوان پزشکی به دو سال حبس و از بابت سه مورد زنای به عنف به سه بار اعدام محکوم کرد. این رای در دیوان عالی کشور ابرام و قطعی شد. 
علی کمالوند،متهم پرونده در بامداد روز چهارشنبه هشتم بهمن به دار مجازات آویخته شد.

مجازات اعدام برای متجاوز به عنف

مجازات اعدام برای متجاوز به عنف
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 39
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 30 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف