نمناک اخبارحوادث فیلم و تصاویر لحظه اعدام “مرد ژله ای در شیراز” 18+
مرد ژله ای در شیراز ، ماجرای مرد ژله ای در شیراز
حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض در ملاءعام در شهر شیراز اجرا شد و فیلمی از اعدام و صحبت برخی از صاحبنظران منتشر شد.
تاریخ انتشار : 16 خرداد 1395

تصاویر و فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز

مرد ژله ای که کابوس خیلی از افراد جامعه شده بود بالاخره به کام مرگ رفت.این پسر 20 ساله که همیشه بدنی چرب داشت، نزد مردم و طعمه هایش به مرد ژله ای معروف شده بود.حکم اعدام مرد ژله ای به اتهام فساد فی الارض و ایجاد نا امنی به همراه فرد دیگری به جرم تجاوز به عنف صبح امروز (یکشنبه) در ملاء عام در شیراز اجرا شد.

این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ناامنی به طور گسترده در سطح شیراز از طریق ورود به عنف شبانه به منازل تعداد زیادی از شهروندان و هتک حرمت نوامیس و تجاوز به اعدام محکوم شد.

شگرد کاری متهم این گونه بود که از 12 شب تا 5.30 بامداد به صورت پنهانی وارد منازل مردم می شده و اعمال شوم خود را اجرا می کرده است که به گفته وی، 100 مورد ورود به منزل داشته است.

 مرد ژله ای در دادگاه انقلاب شیراز پس از سپری شدن تشریفات قانونی و تایید حکم در شعبه 11 دیوانعالی کشور به اعدام در ملاءعام محکوم شد.

همچنین یک متجاوز دیگر به نام 'مجتبی - گ' به اتهام ارتکاب زنای به عنف پیش از اقدام به قتل به اعدام در ملاعام محکوم شده بود که بطور همزمان با مرد ژله ای نیز صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.

مرد ژله ای  

 اعدام مرد ژله ای در شیراز 

 

مرد ژله ای

 اعدام مرد ژله ای در شیراز 

 مرد ژله ای

اعدام مرد ژله ای در شیراز  

مرد ژله ای

اعدام مرد ژله ای در شیراز  

مرد ژله ای

اعدام مرد ژله ای در شیراز  

 مرد ژله ای

اعدام مرد ژله ای در شیراز  

 مرد ژله ای

 اعدام مرد ژله ای در شیراز  

اولین فیلم منتشر شده از اعدام مرد ژله ای در شیراز

در این فیلم اعدام مرد ژله ای در شیراز و مصاحبه با برخی از حاضران را مشاهده می کنید. 

این پسر 20 ساله که همیشه بدنی چرب داشت، نزد مردم و طعمه هایش به مرد ژله ای معروف شده بود.
در تیرماه سال 92 دختر جوانی با مراجعه به ماموران نیروی انتظامی مدعی شد که جوانی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. به دنبال اعلام این گزارش بلافاصله تحقیقات
برای مشخص شدن موضوع آغاز و در حالی که چند روز از وقوع این ماجرا نمی گذشت ماموران موفق به دستگیری این جوان شدند.
بالاخره این مفسد در صبح امروز در ملاعام در شیراز اعدام شد.
مرد ژله ای در بخشی از اعترافات خود گفته بود :من بیمارم.
مرد ژله ای چاره ای جز اعتراف نداشت. وی گفت:من بیمارم و تاکنون به 100 خانه در جنوب شیراز وارد شده ام و فقط در 23 مورد توانسته ام نقشه هایم را اجرا کنم. 
وی گفت هر سه تا چهار روز نیمه های شب و حوالی ساعت دو بامداد از خانه شان خارج شده و هر بار به طور اتفاقی وارد خانه ای شده و اینگونه نبوده که از قبل خانه ای را شناسایی کرده باشد. 

مرد ژله ای افزود:حوالی ساعت دو به طور اتفاقی خانه ای را انتخاب کرده و به پشت بام آن می رفتم. پس از اینکه لباس هایم را بیرون آورده آن را روی پشت بام گذاشته و وارد حیاط می شدم. در خانه هایی که دریچه هایشان باز بود مشکلی نداشتم اما دریچه هایی که بسته بود را خودم باز کرده و اگر هم موفق نمی شدم، به پشت بام رفته و لباس هایم را بر داشته و آنجا را ترک می کردم. 
امین گفت:پس از ورود به خانه ها با روغنی که خودم از خانه مان برده بودم بدنم را چرب می کردم و اگر روغن نبرده بودم نیز با روغنی که در خانه طعمه هایم بود این کار را انجام می دادم و پس از چرب کردن خود با تیغ لباس زنان را پاره می کردم.
 

فیلم و تصاویر لحظه اعدام مرد ژله ای در شیراز 18+

فیلم و تصاویر لحظه اعدام “مرد ژله ای در شیراز” 18+
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 90
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /م.ف
این مطلب مفید بود ؟
69 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف