نمناک اخبارجامعه فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر 96
اعزام به خدمت ، ‌اعزام به خدمت سربازی
تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه 1396 هستند باید اعزام شوند.
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1396

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه ها

سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد:تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم تیر ماه 1396 دریافت کرده اند، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

سازمان نظام وظیفه

بر اساس این اطلاعیه، تمام مشمولان فوق، موظف هستند روز پنج شنبه یکم تیرماه 96 در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح اعلام شده حضور یابند.

لازم به ذکر است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

بر اساس این اطلاعیه، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود و مشمولان باید برگ های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو های مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی و غیره را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر 96

فراخوان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان در تیر 96
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از نسیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف