نمناک اخبارفرهنگ و هنر جزئیات اعزام به عتبات عالیات در ماه رمضان 95
اعزام به عتبات عالیات ، عتبات عالیات
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در رابطه با جدیدترین شرایط و جزئیات اعزام به عتبات در ماه مبارک رمضان توضیحات کاملی ارائه دادند.
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1395

جزئیات اعزام به عتبات در ماه رمضان

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با اشاره به طراحی سه بسته سفر به عتبات عالیات ویژه ماه رمضان هزینه بسته های مختلف را اعلام کرد.

محسن نظافتی درخصوص بسته های سفر به عتبات عالیات در ایام ماه رمضان اظهار کرد:برای ماه رمضان بسته های 7، 14 و 21 روزه سفر به عتبات عالیات طراحی شده است.

وی درخصوص هزینه بسته های مختلف سفر گفت:بسته 7 روزه به همراه سامرا به صورت هوایی یک میلیون و 480 هزار تومان و به صورت زمینی یک میلیون و 100 هزار تومان است.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت:بسته 14 روزه به همراه سامرا به صورت هوایی یک میلیون و 940 هزار تومان و زمینی یک میلیون و 570 هزار تومان است.

نظافتی ادامه داد:بسته 21 روزه به همراه سامرا به صورت هوایی 2 میلیون و 400 هزار تومان و زمینی 2 میلیون و 30 هزار تومان است، البته قیمت های اعلام شده بالاترین میزان است و بسته هایی با قیمت کمتر نیز وجود دارند.

وی با اشاره به اینکه قیمت بسته های عتبات درایام ماه رمضان نسبت به سایر ایام سال 10 تا 15 درصد کاهش داشته است، عنوان کرد:علاقه مندان می توانند از هم اکنون با مراجعه به سایت سازمان حج و زیارت نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند و اعزام آنها از ابتدای ماه رمضان آغاز می شود.

جزئیات اعزام به عتبات عالیات در ماه رمضان 95

جزئیات اعزام به عتبات عالیات در ماه رمضان 95
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف