نمناک سرگرمیگوناگون اعلامیه ترحیم مرد تبریزی که 28 سال روی دیوار مانده + عکس
اعلامیه ترحیم ، اعلامیه ترحیم در تبریز
انتشار عکسی از اعلامیه ترحیم یک مرد تبریزی که بعد از 28 سال هنوز هم در بازار تبریز از دیوار کنده نشده است سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.

این اعلامیه ترحیم 28 ساله شد!

معمولا اعلامیه های ترحیم بعد از مرگ متوفی به مدت کوتاهی در دیوار ها و یا تابلوهای اعلانات شهر نصب شده و بعد از آن توسط کارگران شهرداری یا به هر نحوی جمع آوری می شود اما یک مورد خاص در تبریز دیده شده است که اعلامیه ترحیم یک مرد تبریزی که بعد از 28 سال هنوز هم در بازار تبریز از دیوار کنده نشده است و برای بسیاری عجیب و جالب به نظر می رسد.

مرگ پایان زندگی همه موجودات زنده روی کره زمین است پس از توقف علایم حیاتی هوشیاری تمام حواس به کلی از دست میرود وموجود زنده هیچ چیزی را احساس نمی کند و نمی شنوند و نمی بیند .به طور کلی حیات زندگی انسان ازبین می رود و زندگی آدمی متوقف می شود واز انها یاد وخاطره وعکس ها وفیلم ها به یادگار می ماند اما درادمه تصویری از اعلامیه ترحیم یک مرد تبریزی را مشاهده می کنید که بعد از گذشت 28 سال هنوز روی دیوار مانده و کنده نشده است. 

 
اعلامیه ترحیم

اعلامیه ترحیم برای 28 سال پیش همچنان روی دیوار است

 

اعلامیه ترحیم مرد تبریزی که 28 سال روی دیوار مانده + عکس

اعلامیه ترحیم مرد تبریزی که 28 سال روی دیوار مانده + عکس
: امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
برگرفته از بازار خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟
19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف