نمناک اخبارجامعه اعلام شرایط جدید جذب سرباز معلم در سال 97
سرباز معلم ، جذب سرباز معلم
وزرات آموزش و پرورش شرایطی را برای جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 98 - 97 بیان نموده است.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1397

اعلام شرایط جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 97-98

خبرگزاری تسنیم:  وزارت آموزش و پرورش بخش نامه جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی 97-98 را ابلاغ کرد. در این بخشنامه آمده است:داوطلبین حائز شرایط دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها تیر و شهریور 98 باشد، ثبت نام و امتیازبندی می شوند. 

جذب و به کارگیری افراد بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه بندی مشاغل معلمان کشور) انجام گیرد. اداره کل آموزش و پرورش استان متعهد است براساس اعلام نیاز مناطق واولویت های تخصیص نیرو مراحل جذب و به کارگیری سرباز معلمان را انجام دهد. 
ضمن تامین بخشی از نیروی مورد احتیاج مدارس استثنایی از پذیرش رشته های پیراپزشکی (ارتوپدی، فوریت های پزشکی و...) اجتناب شود.
سربازی
 
 جذب و به کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس های درس واحدهای آموزشی مناطق کم تر توسعه یافته امکان پذیر است، لذا به کارگیری افراد مذکور در قسمت های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ گونه مجوز قانونی ندارد.
 فهرست و مدارک افراد حائز شرایط و امتیاز لازم بلافاصله و به صورت روزانه حداکثر تا تاریخ 11 اردیبهشت 97 در اختیار هسته گزینش استان قرار گرفته و هماهنگی لازم برای دریافت نظر نهایی حداکثر تا تاریخ 27 اردیبهشت 97 انجام شود. 
جهت حفظ سهمیه جذب استان حتی المکان اعلام نظر گزینش قبل از اعلام اسامی پذیرفته شدگان به حوزه ستادی انجام شود. بدیهی است پس از ارسال اسامی به ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا هیچ گونه جذب جدید و جایگزین امکان پذیر نخواهد بود. 
جذب سرباز معلم صرفا از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان نهایی مطابق سهمیه تخصیصی در تاریخ 29 اردیبهشت 97 به حوزه ستادی ارسال خواهد شد.
 داوطلبان باید هنگام ثبت نام فرم تعهدنامه رعایت شئونات شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت نام تحویل دهند.
سرباز معلم
 
 داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند (با تایید اداره کل آموزش و پرورش استان)
 مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه 2 سال تمام است بنابراین مشمولین انتخاب می شوند که کسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ شود.
 ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش و پرورش هیچ گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی کند.
 اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر 97 انجام خواهد شد.
 درخواست معافیت پزشکی یا تحصیلی سبب لغو اعزام شده و افرادی که از سازمان وظیفه چنین درخواستی داشته اند از لیست معلمان وظیفه کنار گذاشته می شوند. بنابراین متقاضیان باید در فرجه ثبت نام نسبت به ابطالدرخواست معافیت اقدام کنند.
انتهای پیام/م

شرایط جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 97-98

اعلام شرایط جدید جذب سرباز معلم در سال 97
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف