اغفال دختران

اغفال دختران مجرد با وعده ازدواج

کد مطلب : 10682زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغفال دختران مجرد از طریق فضای مجازی با وعده ازدواج و تهدید به انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی شیوه های مرد شیاد برای اخاذی از دختران جوان بود.

رئیس پلیس فتا استان البرز در تشریح این خبر گفت:مرد میانسالی با در دست داشتن شکوایه ای از دادسرای ناحیه یک کرج به این پلیس مراجعه و در حالی که بسیار مضطرب و پریشان بود گفت:چندی پیش مطلع شده است که دخترش با مرد جوانی در یکی از شبکه های اجتماعی آشنا شده و این فرد با فریب فرزندش و دادن وعده ازدواج و آشنایی بیشتر با وی عکس ها و تصاویر خصوصیش را دریافت کرده است.
پدر مضطرب در ادامه گفت:چندی پیش دخترش متوجه انتشار عکس هایش در فضای مجازی شده و پس از تماس با آن مرد در خصوص انتشار عکس ها از وی توضیح می خواهد که وی در کمال بی شرمی به او می گوید که هدف وی از انتشار عکس ها بردن آبروی وی بوده و اگر می خواهد این روند ادامه نیابد باید مبلغ وجه نقدی را که می خواهد به او بدهد.
وی بیان داشت:به گفته پدر این دختر جوان اکنون حال روحی وی بسیار وخیم است و چندین بار تا مرز خودکشی رفته و این احتمال می رود که هر لحظه دست به خودکشی بزند.
رییس پلیس فتا استان البرز تصریح کرد:با توجه به حساسیت بالای موضوع شناسایی و دستگیری این مرد شیاد در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.
ایشان خاطرنشان کرد:در ادامه، تحقیقات تخصصی برای کشف جرم و شناسایی مجرم آغاز شد و با جمع آوری مستندات و بررسی های تخصصی در فضای مجازی، متهم شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.
رییس پلیس فتا استان البرز بیان داشت:در بررسی هارد کامپیو تر متهم علاوه بر فیلم و عکس مربوط به شاکی، حجم قابل توجهی فیلم و عکس های مربوط به بسیاری از دختران جوان که به وسیله این مرد شیاد اغفال شده و قصد کلاهبرداری از آن ها را داشت کشف شد.
ایشان در پایان به شهروندان به خصوص دختران جوان هشدار داد:شبکه های اجتماعی هیچ گاه نمی تواند بستر امنی برای آشنایی و شناخت شریک زندگی باشد، چرا که این فضا مجازی بوده و نمی تواند تضمین کننده اطلاعات صحیحی از چهره واقعی افراد باشد.

اغفال دختران مجرد با وعده ازدواج

4.458
این مطلب مفید بود ؟517
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
وبگردی