نمناک سرگرمیدیدنی ها افتادن هولناک درخت بیخ گوش کودک 2 ساله + ویدئو
افتادن درخت ، سرگرمی نمناک
پسربچه 2 ساله همراه دوستانش در حال بازی است و بی خبر از همه جا دقیقا جایی ایستاده است که حادثه رخ می دهد ، افتادن درخت چند اینچ کنار او اتفاق افتاد.

افتادن درخت نخل بغل گوش کودک 2 ساله!

پسربچه 2 ساله در آرامش کامل نزدیکی درخت نخل بزرگی به این طرف و آن طرف می رود که ناگهان درخت نخل سقوط می کند ، سقوطی هولناک ولی خوشبختانه بدون آسیب .
Two-year-old boy narrowly avoids being crushed by palm tree 
"تونگ گوسونگنرن" 2 ساله مشغول بازی با دوستانش بود که از خطری جدی جان سالم به دربرد ، این کودک خردسال تایلندی چند اینچ با درخت نخلی که سقوط کرد فاصله داشت و در کمال خوش شانسی هیچ آسیبی در این سقوط به او وارد نشد.
ویدئوی ضبط شده توسط دوربین مداربسته نشان می دهد که کودکان وقتی متوجه سقوط درخت می شوند از محل دور می شوند اما این کودک 2 ساله بی اطلاع از همه چیز سرجایش می ایسند که خوشبختانه آسیبی هم متوجه او نمی شود.
مادر "تونگ" در این مورد گفت :درخت نخل یکی از پیرترین درخت های آن حوالی بود ولی با این حال هیچ کس انتظار سقوط آن را نداشت ولی یکباره روی زمین افتاد ، باورم نمی شد که این اتفاق هولناک بدون هیچ آسیبی در چند سانتی پسرم رخ داد . 

 ویدئوی افتادن درخت بزرگ کنار کودک خردسال تایلندی 

افتادن هولناک درخت بیخ گوش کودک 2 ساله + ویدئو

افتادن هولناک درخت بیخ گوش کودک 2 ساله + ویدئو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن - ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف