افتتاح رستوران قلعه نویی
افتتاح رستوران قلعه نویی در آستانه دربی که یکی از حساس ترین مسابقات در طول لیگ برتر است نشان دهنده این است که آقای قلعه نوعی از تمرکز بالایی برخوردار است که همزمان توانایی مدیریت چندین امر مهم را دارد.

افتتاح رستوران قلعه نویی در آستانه دربی که یکی از حساس ترین مسابقات در طول لیگ برتر است نشان دهنده این است که آقای قلعه نوعی از تمرکز بالایی برخوردار است که همزمان توانایی مدیریت چندین امر مهم را دارد. البته این روزها که افتتاح رستوران و گالری طلا و.. در بین شخصیت های ورزشی و هنری امری طبیعی است افتتاح رستوران آقای قلعه نویی زیاد عجیب به نظر نمی رسد.

قلعه نویی

 

 استقلالی ها با شرایطی خاص مشغول آماده سازی هستند تا این بار با مربیگری قلعه نویی به نتیجه تساوی نرسند و این مرتبه بتوانند دربی را با پیروزی پشت سر بگذارند اما این در حالی است که قلعه نویی شرایط را در بیرون زمین نیز بخوبی پیش می برد، زیرا وی علاوه بر دربی، به زندگی اش نیز توجه دارد و به مسائل خارج از فوتبال نیز رسیدگی کامل می کند.

و شایان ذکر است که این در حالی است که سرمربی استقلال قرار است یک رستوران جدید برای خود افتتاح کند و این رستوران در شمال شهر قرار دارد و قلعه نویی افتتاح آن را به قبل از دربی موکول کرده است.همچنین در این مراسم میهمانان بسیاری از جمله هنرمندان و ورزشکاران حضور دارند.

افتتاح رستوران قلعه نویی در آستانه دربی! + عکس

3.124
این مطلب مفید بود ؟159
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
نظرات
وبگردی