نمناک اخبارجامعه افتتاح قصابی گوشت انسان! + تصاویر
قصابی گوشت انسان ، کشتارگاه انسان
قصابی گوشت انسان ، " اولین کشتارگاه انسان افتتاح شد"! اینها عناوینی است که مدتی است در شبکات اجتماعی دست به دست می چرخد ولی آیا این موضوع حقیقت دارد یا شایعه است؟
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394
بازدید : 18,154 نفر

قصابی گوشت انسان افتتاح شد

متنی با این عنوان که " اولین کشتارگاه انسان افتتاح شد" در گروه های مجازی دست به دست می گردد. مرکزی بنام مؤسسه خودکشی هر انسانی را که قصد خودکشی دارد ثبت نام کرده و به محض تأیید خودکشی و تأیید سلامت بدن، ذبح میشود. همچنین گوشت های قسمتهای مختلف بدن قیمتهای متفاوتی دارند.

در پاسخ به این شایعه باید گفت:کشته شدن توسط دیگران در تمام کشورها قتل محسوب می شود و مجازات سنگین دارد کسی مایل نیست برای ترک دنیا ذبح شدن را انتخاب کند و هیچ مؤسسه ای با مشخصات گفته شده وجود ندارد.
 
تنها در کشور سوئیس خودکشی قانونیست که خدمات سازمانهای ویژه این امر عموما برای بیماران لاعلاج در نظر گرفته شده که به "اوتانازی" یا مرگهای خود خواسته مشهور است و با ادعاهای شایعه هم ارتباطی ندارد.
باید توجه کرد تصاویری که همراه با متن شایعه منتشر شده هیچکدام ارتباطی با این مطلب ندارند.
 
 تصاویر زیر از یک فروشگاه گوشت مشهور در شرق لندن است که از بازی "Resident Evil 6" الگو برداری کرده و در این به اصطلاح خلاقیت عجیب، با چسباندن قطعات گوشت حیواناتی نظیر خوک به یکدیگر، نمونه های دست و پا و در یک مدل هم بدن کامل انسان را ساخته است. 
 
قصابی گوشت انسان

عکس کشتارگاه انسان !

تصویر زیر نیز از تجمع اعتراض آمیز فعالان حمایت از حقوق حیوانات مقابل کلیسای مرکزی بارسلونا در 20 مارس 2013 است که طی حرکتی نمادین آغشته به خون مصنوعی شده اند و دقایقی در ظرف هایی مشابه بسته بندی گوشت خوابیدند
.قصابی گوشت انسان

عکس قصابی گوشت انسان !

قصابی گوشت انسان ، افتتاح فروشگاه قصابی گوشت انسان

افتتاح قصابی گوشت انسان! + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 55
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف