نمناک سرگرمیدیدنی ها این بچه ها مایه افتخار والدین هستند + تصاویر
افتخار به بچه ، افتخار به کودک
این کودکان با کارهای تحسین برانگیزی که انجام داده اند باعث افتخار والدین شان شده اند, آن ها محبت کردن به دیگران را بلدند.

چرا این والدین به بچه هایشان افتخار میکنند؟

این کودکان مهربان به خوبی معنای انسانیت را یاد گرفته اند و محبت کردن به دیگران را بلدند, طوری که شاید با کارهای انسان دوستانه آن ها شگفت زده شوید.

والدین دوست دارند هر کاری از دستشان برمی آید برای فرزندانشان انجام دهند. اما گاهی بچه ها واقعا فرصت قدردانی و جبران محبت های آن ها را پیدا نمی کنند. آنچه بیشتر فرزندان هیچوقت به آن توجه نمی کنند این است که داشتن اخلاق، انسانیت و توجه به دیگران بهترین راه قدردانی از والدین است. دراینجا داستان های الهام بخشی را مشاهده می کنید که باعث می شود پدران و مادران با افتخار بگویند:«او فرزند من است.»

این پسربچه به مادرش گفت که بعضی بچه های کلاس ناهار ندارند. می توانم مقداری از غذای خودم برای آن ها ببرم؟ این ایده او بود و مادرش هم به او کمک کرد.
 
افتخار به بچه

این بچه ها باعث افتخارند

  این پسر 13 ساله برای سومین بار مو های خود را به شرکتی اهدا کرد که برای بچه هایی که مو ندارند کلاه گیس درست می کند. او شش سال است این کار را انجام می دهد. دو سال موهایش را بلند می کند و سپس اهدا می کند.
 
افتخار به بچه

پسربچه ای که موهایش را اهدا میکند

 پدر به پسر 7 ساله اش 40 دلار داد تا از فروشگاه هرچه دوست دارد بخرد. او اجازه داد پسرش آزادانه هر چه می خواهد انتخاب کند. پسرش 34 دلار آن را خرید کرد و بقیه را برای مادرش گل خرید.
 
افتخار به بچه

گل خریدن برای مادر توسط پسر بچه

 آرزوی تولد شش سالگی این دختربچه این بود که بتواند به افراد گرسنه کمک کند. او همه این غذا ها را جمع کرد تا به افراد نیازمند بدهد.
 
افتخار به بچه

دختری که به افراد نیازمند کمک میکند

 این مرد از همسرش طلاق گرفته بود و احساس افسردگی می کرد. یک شب به خانه برگشت و دختر 9 ساله اش را در آشپزخانه دید. او سه ساعت منتظر پدرش مانده بود و گفت:پدر من مراقبت هستم.
 
افتخار به بچه

غذا پختن دختر 9 ساله برای پدر

 این پسربچه به مادرش گفت:«می توانم امروز زودتر از همیشه به ایستگاه اتوبوس بروم؟ چون پسر دیگری که آنجاست زیر باران خیس می شود.»
 
افتخار به بچه

محبت کردن به دوست توسط بچه ها

 قبل از کریسمس این پسر از پدرش خواست به او کمک کند. او پول هایش را پس انداز کرده بود و می خواست با آن مواد لازم برای تهیه تعداد زیادی ساندویچ را بخرد تا در روز کریسمس به افراد بی خانمان بدهد.
 
افتخار به بچه

کمک کردن به افراد بی خانمان توسط پسربچه

  این پسربچه دوساله فهمیده که سگش از طوفان می ترسد بنابراین برای او آب و پتو آورده تا آرام شود. در این عکس با سگ صحبت می کند و می گوید همه چیز درست خواهد شد.
 
افتخار یه بچه

دلسوزی پسر 2 ساله برای سگ

 

این بچه ها مایه افتخار والدین هستند + تصاویر

این بچه ها مایه افتخار والدین هستند + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از برترین ها - /ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف