نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان نقاط قوت پنهان در شخصیت افراد درون گرا
افراد درون گرا ، شخصیت افراد درون گرا
آیا می دانید افراد درون گرا چه خصوصیات اخلاقی دارند؟ و این که نقطه قوت شخصیت افراد درون گرا چیست؟

نقاط قوت پنهان درونی شخصیت افراد درون گرا

افراد درون گرا نقطه ی مقابل افراد برون گرا که حتما نمونه ای از صاحبان این شخصیت ها را در اطراف خود دارید و می دانید که به نوعی متفاوت هستند و متفاوت رفتار می کنند ، افرادی که در درون دنیای خارق العاده ای دارند و ویژگی های درونی بینظیر که با هدایت صحیح آنها را به موفقیت می رساند و یکی بهترین ویژگی های زندگی شما حاوی قدرت های مخفی هستند اما این تمام ویژگی آنها نیست ، در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم.

افراد درون گرا چه خصوصیات و ویژگی های اخلاقی دارند؟

درونگراها حل کننده مشکل هستند:

چه دنبال مشاوره درباره رابطه هستید، یا چه سوال درباره مسئله فیثاغورس A2 B2 دارید، احتمالا پاسخ های درونگراها جواب را پیدا خواهند کرد. کتاب "نگاهی به درون مغز درونگراها"، که توسط لوریه هلگو نوشته شده، می گوید:فعالیت ها در قشر جلویی مغز، مرکز فرماندهی برای فعالیت های ذهنی پیچیده است - شامل گرفتن اطلاعات، ادغام آنها و ذخیره اطلاعات و ایجاد راه حل.
 
درونگرا بودن

ویژگی های اخلاقی افراد درون گرا

درونگراها به خوبی آماده هستند:

اشتیاق درونی برای آمادگی کامل، به ویژه در کار، ممکن است منجر به گرایش آنها به طولانی تر شدن زمان برای فکر کردن و پاسخ دادن به سوالات شود، به نسبت افراد دیگر. (دلیل علمی عصبی برای این حرف:اطلاعات عملا راه طولانی تری در مغز یک درون گرا دارد تا یک فرد برونگرا). برای جلوگیری از سوالات غیرمنتظره، درونگراها معمولا برای هر نوع پرسش خودشان را آماده می کنند.
دکتر کانویلر می گوید، "آماده بودن" کمک می کند تا احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند این، احساسی است که اصولا یک فرد درون گرا در جلسات دیداری دارد.

درونگراها اغلب نویسندگان بزرگی هستند:

ایزاک آسیموف که آثاری مثل من روبات و سایر آثار علمی تخیلی را نوشته است، گفت،" نوشتن، برای من، فقط افکار انگشتانم است". درونگراهای دیگری، که بسیار راحت تر بیانات خود را از طریق نوشتن ابراز می کنند، احتمالا موافق هستند. جنیفر کانویلر، نویسنده تأثیرات سکوت می گوید:" درونگراها فقط بر روی عمق و گسترش تمرکز می کنند." آنها می توانند ایده های خود را به طور کامل بنویسند، به جای اینکه ایده هایشان از سوی دیگران قطع شوند.
 
افراد درونگرا

خصوصیات افراد درون گرا چیست؟

شنوندگان عالی ای هستند:

از آنجا که آنها طبیعتا آرام هستند، درونگرایان ذاتا شنونده متولد می شوند. آنها به دقت در مورد همه اطلاعات و نظرات گوش می دهند، و تنها پس از هضم آنها، یک پاسخ متفکرانه ارائه می دهند.
در واقع، یک مطالعه از مدرسه بیزینس هاروارد نشان داد که درونگراها می توانند رهبران بهتری از برونگراها باشند، به ویژه هنگامی که اعضای تیم شان به طور طبیعی فعالیت می کنند.

درونگرایان متفکران خلاقی هستند:

تحقیقاتی که توسط روانشناسان انجام شده، نشان داده است که بیشتر افراد خلاق در بسیاری از زمینه ها، درونگرا هستند. "فرهنگ ما در مقابل افراد آرام و تودار است". سوزان کین، نویسنده سکوت:قدرت درونگراها در جهان است و نمی توان سخن گفتن درباره اش را متوقف کرد ، "اما درونگراها مسئول برخی از بزرگترین دستاوردهای بشریت هستند".
استیو وزنیاک، دکتر زئوس، چارلز درائین، دیگر نابغه های خلاق، همه آنها از تنهایی خود لذت می بردند.
 
افراد درون گرا

ویژگی ها و خصوصیات درونی افراد درون گرا

درونگراها دوستان خوبی هستند:

شدیدا وفادار هستند، توجه زیادی میکنند و قابل اعتماد می باشند ، آنها معمولا دوستان عالی ای هستند. و می توانید خود را خوش شانس بدانید - از آنجایی که آنها ترجیح می دهند یک دایره کوچک از دوستان داشته باشند، پس برای انتخاب دوستانشان بسیار وسواس ی هستند.

درونگرایان مراعات می کنند:

درونگرایان همه چیز اطراف خود را می گیرند و معمولا به نسبت افراد برونگرا واکنش خود را به تاخیر می اندازند، که احتمالا به آنها درک محیط اطرافشان را می دهد. محققان دانشگاه یالی دریافتند که "ورودی هایی که درونگرا هستند، بیشتر درک می کنند که چگونه در گروه ها رفتار کنند، به نسبت افراد اجتماعی" ، هرچند برونگراها به طور کلی اطلاعات اجتماعی بالاتری دارند، اما درونگراها درک قوی تری از جهان اطرافشان دارند.
درونگراها مستقل و خود انگیزه هستند:
 
ویژگی افراد درون گرا

خصوصیات اخلاقی افراد درون گرا

فرصت کار کردن با درونگراها را دارید؟

خوش بحالتان!
نه تنها آنها متفکران خلاق بزرگی هستند، بلکه همانطور که قبلا ذکر شد، ابعاد جدید و تعادل را به تیم اضافه می کنند. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشیم که ممکن است به همان شیوه ای که برونگراها کار می کنند ، کار نکنند.
طبق گزارش فوربس، کارهای تیمی و جلسات ممکن است برای درونگراها کارآیی کمتری داشته باشد، برای اینکه آنها باید وقت، فضا و توانایی و قوت خود را طبق مسیر خودشان به عمل برسانند. درونگراها یک سبک رهبری منحصر به فرد دارند، اما ما فکر می کنیم که رهبران باید برون گرا باشند - بعد از همه اینها، مدیریت کردن دیگران کار بسیار اجتماعی است. رهبران بیرونگرا صفاتی چون اعتماد به نفس و جاه طلبی دارند که صفات ارزشمندی هستند، اما چون درونگراها کمتر سرو صدا می کنند، اغلب آنها را به عنوان رهبران ضعیف می شناسند.

افراد درون گرا چه خصوصیاتی دارند و ویژگی اخلاقی آن ها چیست؟

نقاط قوت پنهان در شخصیت افراد درون گرا
: امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟
8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف