نمناک سبک زندگیروابط عاطفی ترفندهایی ناب برای نرم کردن افراد سرسخت مثل موم
افراد سرسخت ، مذاکره با افراد سرسخت
چه بخواهیم و چه نخواهیم در طول روز ممکن است با افراد یکدنده و سرسختی روبرو شویم بنابراین بهتر است تکنیک های کلیدی برای چند دنده کردن افراد یکدنده را بلد باشیم.

10 نکته آسان برای مقابله و رفتار افراد سرسخت

چه همکار شما، چه همسایه و چه بچه شما،گاهی اوقات میتواند به شدت سخت باشند اگر شما مجبور به مقابله با کسی هستید که مقاومت زیادی میکنند،میدانید که همه چیز میتواند به سرعت از کنترل خارج شود. با یک مربی که در شرایط سخت، متخصص عوض کردن اوضاع و افراد است، در این شرایط برای شما مشترکات زیادی وجود دارد مهم نیست که وضیعت چیست مهم راه حل و عکس العمل شماست ؛ پس در این مورد چه کاری میتوانید انجام دهید؟

بهترین روش برخورد با افراد یک دنده

حتی اگر شما بدانیدکه چه کاری باید انجام دهید،در لحظاتی خاص نیاز دارید که بدانید ، چه چیزی در برابر شما قرار دارد شما باید به طور استراتژیکی فکر کنید، البته ،اگر شما میخواهید پیش بروید و بهترین موقعیتها را بوجود بیارید ؛ بخش بزرگی از این فرآیند توقف فکر کردن و انجام دادن برخی کارهای غیر منتظره است در ادامه این بخش از نمناک چند راهنمایی آسان و موثر برای تبدیل موقعیت یک فرد دشوار وجود دارد.

بهترین روش برخورد با افراد یک دنده

 اصول برقراری ارتباط با افراد سرسخت

چطور افراد سرسخت را مثل موم نرم کنیم؟

1-تایید کردن و اعتبار بخشیدن:
وقتی این اقدام ساده انجام شود، شما شگفت زده خواهید شد یکی از دلایل اصلی که افراد مقا مت میکنند احساس شنیده نشدن و درک نشدن است تایید و گوش دادن به آنها احساس مهم بودن میدهد و سریعترین راه برای حرکت به جلو است.
 
2-مثل آنها فکر کنید:
فقط تصور کنید که یک لحظه ،جای آنها هستید آنها چه میخواهند؟ اگر شما در وضیعت آنها بودید چه احساسی داشتید؟ فقط این یک نکته به شما کمک میکند،زیرا اکثر مردم یک نقطه نظر دارند که مشکلات خودشان را بزرگ میپندارند.
 
افراد سرسخت

 تکنیک متقاعد کردن افراد سرسخت

افراد سرسخت و یکدنده را نرم و چند دنده کنید!!! 

3-اصرار و مقاومت نکنید:
این موضوع همچنان ادامه دارد که مردم هنگامی که در مقابل آنها مقاومت میشود بیشتر تمایل به مقاومت در برابر شما پیدا میکنند وقت خود را کمی بیشتر صرف کنید،و از آنها سوالاتی بپرسید تا دیدگاه آنها را درک کنید این به شما کمک میکند که بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.
 
4-هنگامی که به آنها گوش میدهید ، کمی سر خود را کج کنید.
ما نه تنها از طریق کلمات ، بلکه با زبان بدن هم میتوانیم ارتباط برقرار کنیم زمانی که شما کمی سر خود را کج میکنید ، به طرف مقابل خود احساس شنیده شدن میدهید.
 
ویژگی های افراد سرسخت
 

 

بهترین روش برخورد با افراد یک دنده
 

 

5- عاقبت و حاصل کار خود را بدانید:
پیش از ارتباط برقرار کردن،کمی صبر کنید و درباره اینکه میخواهید چگونه حس تسکین بدهید فکر کنید همچنین فکر کنید که چگونه میتوانید احساس (اعتبار)به آنها بدهید در نهایت شما باید انعطاف پذیر باشید(همانطور که میخواهید آنها باشند).

نکاتی کلیدی برای مواجه شدن با افراد سرسخت

6- احساس کنید که قرار است درس بزرگی بگیرید:
اغلب اوقات یک درس بسیار بزرگتر از وضعیت های مختلف در زندگی برای یادگیری ما کنار گذاشته شده است از جمله قرار گرفتن در مقابل شخصی دشوار و سرسخت این میتواند به شما نشان دهد و یاد بگیرید که چگونه به طور کلی با مردم ارتباط برقرار کنید.
 
7- از نفوذ استراتژیکی استفاده کنید:
افرادی که مبتلا به بیماری دشواری و سرسختی هستند ، را پیدا کنید و بررسی کنید که آیا میتوانید به آنها کمک کنید و تاثیر گذار باشید.
 
مذاکره با افراد سرسخت
رفتار با کودک سرسخت و لجباز
 
8.یک پیوند ایجاد کنید:
گاهی اوقات شما می توانید موضوع را تغییر دهید و در مورد چیزی کاملا متفاوت از موضوعی که دارید برای ایجاد یک پیوند با شخص موافقت کنید. حتی یک پیوند منفی ممکن است این ترفند را انجام دهد، اما مراقب باشید که اتصال منفی ایجاد نکنید.

بهترین تکنیک برای مبارزه با افراد سرسخت 

9.وضعیت را سهل کنید :
منفی نباشید ، پاسخ های بزرگ و پاسخ های ایمیل طولانی می تواند یک وضعیت دشوار را بدتر کند در پاسخ به رفتار این افراد، یک پاسخ طولانی و بزرگ ندهید، در عوض به آرامی به آن گوش دهید. به فرد حس دفاعی ندهید ،،اما احساس کند که فهمیده و درک کرده شده است.
 
10.الگو را قطع کنید:
مردم اغلب مانند روبات رفتار می کنند ما در همه زمان ها فعال می شویم و اغلب به یک داستان که در سر ما حلقه می زند واکنش نشان می دهیم هنگامی که با کسی یا چیزی به مشکل برمیخوریم، و یا کاملا مخالف هستیم، الگو قطع میشود و یک سوال به طور کامل از موضوع خارج را میپرسیم. این داستان ذهنی شما را خنثی می کند، و شما می توانید به طور فعالانه تر، به جای دفاع، به وضعیت نزدیک شوید.

افراد سرسخت ، تکنیک های طلایی برای رفتار با افراد سرسخت

ترفندهایی ناب برای نرم کردن افراد سرسخت مثل موم
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن / ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف