نمناک سبک زندگیموفقیت افراد صبور از عجول ها ثروتمندترند چون ..
افراد صبور ، تفاوت افراد عجول و صبور
افراد صبور نسبت به افراد عجول و کم تحمل غنی ترند و به طبع ثروت درونی بیشتری دارند ، برای انکه بدانید چرا صبوری یک فرد را ثروتمند می سازد باید رازهایی را بدانید.

چگونه صبوری شما را ثروتمند میکند؟ افراد صبور همیشه غنی ترند

افراد صبور همیشه غنی تر از افراد عجول هستند حتی اگر از لحاظ مالی درسطح پایین تری باشند ، معنی این عبارت چیست جنبه دیگر ثروت ورای پول و دلار است پس با نگاهی عمیق تر به این مسئله بنگرید.
افراد صبور

توانایی های مهم افراد صبور

 

چرا افراد صبور ثروتمندتر هستند

پاسخ این سوال بسیار ساده است افراد صبور نسبت به افراد عجول ثروتمندتر هستند به این دلیل که:
1 - چون افراد صبور می توانند منتظر باشند هرگز ناامید نمی شوند و می توانند بقیه را ببخشنداما افراد عجول همیشه نگران ونزدیک به ورشکستگی هستند.
2-  درهر موقعیتی می توانید متوجه شویدکه افراد عجول منبع ضعف و ترس هستند درحالی که افراد صبور قوت و استحکام را نشان می دهند
3- علت دیگر برتری افراد صبور نسبت به عجول این است که اینگونه افراد نسبت به خودشان و دیگران بصیرت بیشتری دارند اگر افراد فقط یک جنبه را ببینند فقط در یک جا متوقف می شوند در صورتیکه در جهانی زندگی میکنیم که 2بعدی است ،به عبارت دیگر افراد عجول همه ی جنبه های دور اندیشی اشان پآیین است
دور اندیشی این اجازه را به شما می دهد که برنامه بلندمدت تنظیم کنید که ممکن است در آینده موافق یا خلاف میلتان باشدافراد نزدیک بین فقط حال افراد خیال با ف هم فقط آینده خیالی را می بینند
4- افراد صبور توانایی حل مسئله های بزرگ را دارندوبه شما کمک می کنند که حال خوب و آینده بهتری را برای خودتان بسازید به همین دلیل است صبر یکی از دارایی های ارزشمند آنهاست که در میان داشته های افراد عجول دیده نمی شود.

افراد صبور از عجول ها ثروتمندترند چون ..

افراد صبور از عجول ها ثروتمندترند چون ..
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف