نمناک سرگرمیگوناگون رستوران عجیبی که به افراد چاق غذای رایگان می دهد!
افراد چاق ، چاق بودن
رستورانی عجیب به نام حمله قلبی در لاس وگاس آمریکا وجود دارد که به افراد چاق غذای رایگان ارائه می دهد.

غذای رایگان به افراد چاق در رستورانی به نام حمله قلبی در امریکا

این روزها چاق بودن معضلی است که نه تنها زیبایی را تحت الشعاع قرار می دهد علاوه بر این سبب ایجاد بیماری هایی نیز می شود.افراد چاق معمولا با مشکلات زیادی روبرو هستند افزون بر مشکلات تناسب اندام و زیبایی بیماری های زیادی نیز در کمین افراد چاق است. اما رستورانی در امریکا خدمات عجیبی برای انها دارد که در ادامه می توانید ببینید

چاقی یکی از معضلات سلامتی امروز در جهان است. چاقی سبب بروز بیماری هایی مختلفی مانند:دیابت، مشکلات قلبی عروقی، سرطان، سکته و غیره می شود و افراد چاق می توانند با روش های گوناگون بر چاقی خود غلبه کنند.

شاید برایتان عجیب باشد اما رستورانی در آمریکا به نام “حمله قلبی ” وجود داردکه بیشتر مشتریان آن افراد چاق هستند.

این رستوران که در لاس وگاس امریکا قرار دارد، به این شرط به افراد چاق خدمات رایگان ارائه می دهدکه بتوانند یک پرس غذا با بیش از 2000 کالری را در یک وعده بخورند همچنین افرادی با وزن بالاتر از 160 کیلو می توانند به هر میزان که بخواهند غذای رایگان بخورند .

از غذاهای معروف این رستوران می توان به همبرگر پرکالری آن اشاره کرد به حدی کالری آن بالاستکه ممکن است منجر به حمله قلبی افراد شود.گفتنی است؛ تا به حال سه نفر در این رستوران بر اثر پرخوری جانشان را از دست داده اند.

افراد چاق

غذای رایگان در رستورانی در امریکا

افراد چاق

ارائه غذای رایگان به افراد چاق در رستوران حمله قلبی!

افراد چاق چه کسانی هستند

واقعا چاقی چیست و چه ملاکی برای تشخیص چاق بودن وجود دارد؟ چاقی را می توان یکی از اصلی ترین عوامل تهدید سلامت انسان دانست. روش های بسیاری وجود دارند برای اینکه به چاق بودن و یا تناسب اندامخود پی ببرید.

با نگاهی به افزایش شیوع چاقی در سالهای اخیر در دنیا و کشور خوردمان ایران اهمیت توجهبه این موضوع بیشتر می شود. لازم استت بدانیم شیوع چاقی در سراسر دنیا رو به گسترش است.

عوارض اضافه وزن و چاقی

به اضافه وزن و چاقی سبب افزایش خطر ابتلا به بیماریهای قلبی عروقی، سکته های قلبی، دیابت تیپ2 وو سرطانهای مختلفی همچون سرطان سینه، کولون، پروستات، اندومتریوم، کلیه و کیسه صفرا می گرددو این عوارض بدلیل اثرات متابولیکی متعدد این اختلال از قبیل اثر بر روی فشار خون، کلسترول، تری گلیسیرید و مقاومت به انسولین می باشد و البته احتمال ابتلا به تمام این عوارض و اختلالات با افزایش بیشتر وزن بیشتر نیز خواهد شد. در مکتوب زیر به بررسی علل چاقی و چگونگی برخورد با این بیماری پرداخته ایم.به چه کسی چاق میگوییم؟

تعاریف متعددی برای چاقی و افزایش وزن مطرح است ، ولی تعریفی که در مقیاس جهانی مقبولیتبیشتری یافته است، محاسبه شاخص توده بدن یا Body Mass Index است.

این شاخص از تقسیم وزن بر اساس “کیلوگرم” بر مجذور قد بر اساس” متر” به دست می آید. به عنوان مثال در یک فرد با وزن 70 کیلوگرم و قد 1/7 متر ، BMI=70/1.7*1.7 یعنی BMI=24/2.

این شاخص بایستی بین18/5 تا 24/9 باشد تا بگوییم وزن فرد طبیعی است. کمتر از 18/5 را لاغری می گوییم.

بین 25 تا 29/9 را افزایش وزن و از 30 به بالا را چاق می نامیم. اگر این شاخص در فردی بیش از 40 باشد، او مبتلا به چاقی مفرط می باشد.

رستوران عجیبی که به افراد چاق غذای رایگان می دهد!

رستوران عجیبی که به افراد چاق غذای رایگان می دهد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - دکتر سلام -/ ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف