نمناک اخباراقتصاد افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96
افزایش حقوق ، ضریب افزایش حقوق
بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شده است که براین اساس افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96 اعمال خواهد شد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1396
بازدید : 1,379 نفر

زمان اجرای ضریب افزایش حقوق فرهنگیان در سال 96

بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ابلاغ شد که بر این اساس ضریب افزایش حقوق سال 96 و حداقل و حداکثر حقوق مزایای مستمر شاغلان مشخص شده است.

مطابق این بخشنامه، ضریب افزایش حقوق سال 96 شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری 1.695 ریال است همچنین حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان موضوع ماده 76 قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان دستگاه های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور در سال 96 به میزان 10 میلیون و 350 هزار ریال و حداکثر حقوق این کارکنان 7 برابر حقوق مذکور در این بند به میزان 72 میلیون و 450 هزار ریال خواهد بود.

افزایش حقوق فرهنگیان

مصوبه افزایش حقوق فرهنگیان اجرایی میشود

در همین رابطه شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران گفت:این بخشنامه ناظر به افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96 است که با ابلاغ آن به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها، آن را به واحد کارگزینی برای اجرا ارجاع کردیم.

وی افزود:نگارش این بخشنامه نیز به دست ما رسیده است تا براساس آن افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان را در سال 96 اعمال کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا این افزایش حقوق از فروردین اعمال می شود؟ گفت:حقوق فروردین امور اداری وزارت آموزش وپرورش نیز با ابلاغ اطلاعیه ای به استان ها خواستار صدور احکام افزایش ضریب سال جاری شد.

افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96

افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف