نمناک اخباراقتصاد افزایش حقوق کارمندان در سال جدید تصویب شد
افزایش حقوق كارمندان ، میزان افزایش حقوق كارمندان
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه دادند تا نسبت به افزایش حقوق گروه های مختلف حقوق بگیر ازجمله کارکنان کشوری و لشگری اقدام کند.
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395

افزایش حقوق کارمندان در سال جدید تصویب شد

نمایندگان در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بخش هزینه ای تبصره 12 لایحه بودجه سال 95 کل کشور را با 139 رای موافق، 10 رای مخالف، 6 رای ممتنع از مجموع 194نماینده حاضر تصویب کردند.
بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، افزایش حقوق گروه های مختلف حقوق بگیر از قبیل هیأت علمی، کارکنان کشوری و لشگری و قضات به طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد (71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.
همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را موظف کردند تا کمک هزینه مسکن کارکنان نیروهای مسلح نظامی و انتظامی ساکن در خانه های سازمانی را پس از کسر از دریافتی آنان به حساب مخصوصی نزد خزانه داری کل کشور واریز و همه ساله معادل وجوه فوق را در بودجه نیروهای مسلح برای تامین هزینه های تعمیرو نگهداری خانه های سازمانی پیش بینی کند.

افزایش حقوق کارمندان در سال جدید تصویب شد

افزایش حقوق کارمندان در سال جدید تصویب شد
: امتیاز : 3.6 تعداد رای : 48
برگرفته از ایرنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟
35 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف