نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت افزایش 35 ساله طول عمر با تخم مرغ سیاه! + تصاویر
افزایش طول عمر ، تخم مرغ
با این تخم مرغ ها 35 سال بیشتر زندگی کنید! مطمئنآ این گفته برایتان عجیب است اما اگر شما هم دوست دارید افزایش طول عمر 35 ساله داشته باشید شاید باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!

افزایش طول عمر با تخم مرغ سیاه!

 
افزایش طول عمر برای اکثر ما اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال روشهایی هستیم که بتواند طول عمر مارا بیشتر کند! اگر دوست دارید 35 سال بیشتر زندگی کنید شاید باید تخم مرغ سیاه ژاپنی را به رژیم خود اضافه کنید!هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

«اُواکودانی» که به آن «دره ی جوشان بزرگ» نیز گفته می شود، درواقع یک دهانه ی آتش فشانی بزرگ است که حدود 3000 سال پیش در اثر فوران های کوه هاکون به وجود آمد. این انفجار آن قدر قدرتمند بود که هنوز علاوه بر دریاچه های آب جوشان، حفره های عظیمی وجود دارند که از آن ها بخار و دودهای آتش فشانی دی اکسید گوگرد و سولفید هیدروژن خارج می شود. به نظر می رسد که این منطقه، مکان مناسبی برای جهانگردان نباشد اما هرسال جمعیت بسیار زیادی به دنبال تخم مرغ های پخته ی سیاه و عجیب به اُواکودانی می آیند.

افزایش طول عمر

این تخم مرغ ها که در زبان محلی «کورُ-تاماگو» نام دارد، ظاهری ماورای زمینی دارند اما درواقع آن ها چیزی جز تخم مرغ معمولی نیستند. رنگ سیاه عجیبشان در اثر جوشانده شدن در دریاچه های آب داغ و غنی از گوگرد اطراف هاکونِ ژاپن ایجادشده است. گوگرد درون آب در واکنش به پوسته تخم مرغ آن را سیاه کرده و طعم و رنگ مواد درون تخم مرغ را نیز تحت تأثیر خود قرار می دهد.

افزایش طول عمر

طبق افسانه های محلی خوردن یک تخم مرغ جوشیده شده در آب های اُواکودانی طول عمر انسان را تا 7 سال بیشتر می کند. هر بسته ی 5 تایی آن 500 یِن قیمت دارد بنابراین با خوردن آن سریعاً 35 سال به طول زندگی تان اضافه می شود!!

افزایش طول عمر

 

افزایش 35 ساله طول عمر با تخم مرغ سیاه! + تصاویر

افزایش 35 ساله طول عمر با تخم مرغ سیاه! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 20 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف