نمناک اخبارجامعه محدودیت های جدید برای نوگواهینامه ها از ابتدای سال 96
گواهینامه ، نوگواهینامه
رییس پلیس راهور ناجا از افزایش محدودیت برای نوگواهینامه ها از ابتدای سال 96 خبر داد.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1395

محدودیت های جدید برای رانندگان نوگواهینامه

رییس پلیس راهور ناجا از افزایش محدودیت برای نوگواهینامه ها از ابتدای سال 96 خبر داد.

سردار تقی مهری درباره اعمال محدودیت های بیشتر برای رانندگان نوگواهینامه گفت:دستورالعمل این موضوع ابلاغ شده و تمام استان ها در حال آماده شدن برای اجرای آن هستند.

رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه این دستورالعمل از سوی وزیر کشور ابلاغ شده است، اظهارکرد:این محدودیت ها برای دارندگان گواهینامه های پایه سوم و گواهینامه های موتورسیکلت و در سال اول دریافت گواهینامه شان اجرا خواهد شد.

گواهینامه

سردار تقی مهری درباره محدودیت های نو گواهینامه ای ها میگوید

به گفته مهری افرادی که گواهینامه را دریافت می کنند تا سه ماه اجازه ندارند به تنهایی و بدون حضور افراد دارای گواهینامه رانندگی در کنارشان، رانندگی کنند. همچنین از ساعت 12 تا 5 صبح و در جاده های برون شهری نیز اجازه رانندگی ندارند و موظف خواهند بود که علامت «احتیاط راننده مبتدی است» را هم در قسمت جلو و هم در قسمت عقب خودروی خود نصب کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اضافه کرد:جزئیات بیشتر از این محدودیت ها و شرایط و مجازات های متخلفان نیز اعلام خواهد شد.

وی درباره اینکه پیش از این گفته شده بود از ابتدای بهمن ماه این قانون اجرا خواهد شد، به ایسنا گفت:در حال حاضر استان ها و مراکز مربوطه و همچنین آموزشگاه های رانندگی در حال آمادگی هستند و آنطور که برنامه ریزی شده است از ابتدای سال 96 این محدودیت ها برای افراد نو گواهینامه اجرایی خواهد شد.

محدودیت های جدید برای نوگواهینامه ها از ابتدای سال 96

محدودیت های جدید برای نوگواهینامه ها از ابتدای سال 96
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف