دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباراقتصاد خبر خوش برای متقاضیان وام ازدواج سال 93
وام ازدواج ، افزایش وام ازدواج
به گفته مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در 6 بانک بزرگ کشور تعدادی متقاضی دریافت وام ازدواج از سال 93 به قبل در سامانه وجود دارد که طی هماهنگی ها تا 10 مهر 94 هیچگونه متقاضی وام ازدواج نباید در سامانه وجود داشته باشد.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394
بازدید : 5,471 نفر

وام ازدواج متقاضیان سال 93 به قبل

اصغر میر محمد صادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج افرادی که از مربوط به سال 93 و پیش از آن هستند، گفت:اخیراً طبق بررسی های بخش اعتبارات بانک مرکزی، 6 بانک بزرگ کشور تعدادی متقاضی دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سال 93 به قبل در سامانه وجود دارد، بنابراین طی هماهنگی هایی که به عمل آمد مقرر شد تا 10 مهر 94 هیچگونه متقاضی وام ازدواج در سامانه وجود نداشته باشد.

افزایش وام ازدواج


 
وی افزود:افرادی که قبل از سال 93 برای دریافت تسهیلات ازدواج ثبت نام کرده اند بانک هایی که در این خصوص عملکرد خوبی نداشته اند تا دهم مهر ماه سال جاری مکلف شدند تا نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام کنند.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در ادامه گفت:هر متقاضی که در سال 92 و یا پیش از آن در این سامانه ثبت نام کرده و بعد از دهم مهر ماه سال جاری نتوانستند تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را دریافت کند، تقاضا می کنم با بخش اعتبارات و یا نظارت بانک مرکزی مکاتبه کنند و قطعا رسیدگی خواهد شد.

وی با بیان اینکه هماهنگی دیگری که با بانک ها صورت گرفت مقرر شد ظرف 2 الی 3 ماه آینده با بانک های مذکور و سایر بانک ها جلسه ای خواهیم داشت تا پایان پاییز امسال هیچگونه متقاضی دریافت وام ازدواج مربوط به سال 93 در این سامانه وجود نداشته باشد، افزود:بنابراین انتظار ما این است که از اول دی ماه صرفا متقاضیان سال 94 را که در حال حاضر هم در برخی بانک ها پرداخت تسهیلات این سال آغاز شده، هیچگونه متقاضی پیش از سال 94 در سامانه وجود نداشته باشد.

خبر خوش برای متقاضیان وام ازدواج سال 93

خبر خوش برای متقاضیان وام ازدواج سال 93
3.820
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف