نمناک اخبارحوادث آمار بالای کشف کالاهای قاچاق و مشروبات الکلی در کشور
کالاهای قاچاق ، کشف کالاهای قاچاق
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جزئیات کشفیات کالاهای قاچاق طی 11 ماه نخست امسال توسط نیروی انتظامی را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1395

کشف کالاهای قاچاق توسط پلیس

قاسم خورشیدی با اشاره به رشد کشفیات کالاهای قاچاق در سال جاری توسط نیروی انتظامی اظهار داشت:آمار عملکرد 11ماهه نخست امسال نیروی انتظامی نشان می دهد که میزان کشفیات کالای قاچاق توسط این سازمان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 54درصدی داشته است.

وی در تشریح جزئیاتی از بیشترین افزایش کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی گفت:در بررسی کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی، کشف لوازم یدکی خودرو با 395 درصد افزایش، بیشترین رشد را داشته و بعد از آن کشفیات سیگار قاچاق با 279 درصد رشد و لوازم خانگی قاچاق با 3 میلیون دستگاه لوازم قاچاق کشف شده و رشد 161درصدی در رده های بعدی قرار دارند.

کشف کالاهای قاچاق

کشف کالاهای قاچاق و مشروبات الکلی در کشور افزایش یافت

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود:علاوه بر این موارد، فرآورده های شیلاتی قاچاق با 90 درصد رشد کشفیات، دام و فرآورده های دامی با 21 درصد افزایش کشف و پارچه قاچاق با 21 درصد رشد از جمله مواردی است که کشفیات آن با رشد همراه بوده است.

خورشیدی در ادامه در خصوص قاچاق کالاهای ممنوعه نیز گفت:با تلاش مأموران پلیس و نیروی انتظامی در 11 ماه نخست امسال، شاهد رشد 15درصدی تجهیزات ماهواره ای بودیم که با اقدامات انجام شده حدود 3 میلیون و 112 هزار دستگاه از این تجهیزات کشف و ضبط شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:همچنین با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، کشفیات مشروبات الکلی توسط نیروی انتظامی نیز «یک» درصد رشد داشته است.

آمار بالای کشف کالاهای قاچاق و مشروبات الکلی در کشور

آمار بالای کشف کالاهای قاچاق و مشروبات الکلی در کشور
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف